Pokaz Maćka Sieradzky'ego: Joanna Przetakiewicz, Marcin Tyszka, Tomasz Ossoliński oraz blogerzy w pierwszym rzędzie [DUŻO ZDJĘĆ]

Kto jeszcze przyszedł obejrzeć pierwszy pokaz finalisty show "Project Runway"?

Joanna Przetakiewicz i Tomasz Ossoliński - ich absolutnie nie mogło zabraknąć na pierwszym dużym pokazie finalisty pierwszej edycji show "Project Runway" , Maćka Sieradzky'ego . Młody projektant zaprosił jurorkę i mentora TVN-owskiego show do eleganckiej odrestaurowanej kamienicy przy Placu Małachowskiego w Warszawie. Na liście gości była też supermodelka Anja Rubik , ale gwiazda wybiegów przebywa obecnie za granicą, nie mogła się więc pojawić. Przyszedł za to fotograf Marcin Tyszka , który w tym roku dołączył do grona jurorów "Project Runway" (zastąpił Mariusza Przybylskiego).

Marcin Tyszka, Joanna Przetakiewicz, Maciek Sieradzky, Tomasz OssolińskiMarcin Tyszka, Joanna Przetakiewicz, Maciek Sieradzky, Tomasz Ossoliński KAPIF KAPIF

Cała trójka zasiadła w pierwszym rzędzie, skąd oglądali pochód gotyckiej czerni, ceglastej czerwieni i metalicznego srebra. Sieradzky oparł bowiem swoją najnowszą kolekcję na trzech głównych barwach. Na wybiegu oglądałyśmy m.in. Justynę Faszczę oraz Renatę Kaczoruk i Martę Sędzicką, czyli dwie finalistki programu "Top Model. Zostań Modelką". Szczegółowa recenzja kolekcji na Lula.pl.

W naszej GALERII znajdziecie zdjęcia gości obecnych na pokazie Maćka Sieradzky'ego. Poza Przetakiewicz, Ossolińskim i Tyszką pojawili się również Klaudia Halejcio, Ilona Felicjańska, Ewa Pacuła, a także znani blogerzy Michał Witkowski i Macademian Girl.

GALERIA ZDJĘĆ

Kochasz modę i gwiazdy? Polub nas!

Więcej o: