Tak supermodelka Zuzanna Bijoch świętowała 21 urodziny. Byłyśmy tam! [DUŻO ZDJĘĆ]

modny klub, piętrowy tort, luksusowe prezenty i śmietanka polskiej branży modowej

Warszawski klub Syreni Śpiew zwykle już w czwartek wieczorem pęka w szwach, ale wczoraj było tam wyjątkowo kameralnie. Otóż w tym modnym miejscu na Powiślu odbyły się huczne 21. urodziny polskiej supermodelki Zuzanny Bijoch . Obowiązywały zaproszenia i lista gości. Modelka zadbała o to, by tej nocy świętować wyłącznie w gronie najbliższych przyjaciół, współpracowników oraz brandów, które szczególnie ceni. Redakcja Lula.pl miała przyjemność znaleźć się w tym gronie.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Fashion, Beauty, Red Carpet (@lula_pl)

Drogę do Syreniego Śpiewu oświetlały małe świeczki. Nad klubem pojawiło się duże zdjęcie okładkowe Bijoch z magazynu "Elle". Inne zdjęcia modelki zawisły też w samym klubie. Na tarasie, przystrojonym lampkami i kolorowymi girlandami, bawili się goście modelki. Tam też podano pyszny kilkupiętrowy tort ufundowany przez hotel Bristol, a Zuza wygłosiła mini przemówienie. W końcu taka rocznica zobowiązuje!

Marki, z którymi współpracuje modelka, przygotowały dla niej luksusowe prezenty - na stole piętrzyły się paczki z logo m.in. Jacoba Bartnika, Anny Orskiej czy marki biżuteryjnej YES. Zuza otrzymała też mnóstwo kwiatów.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Fashion, Beauty, Red Carpet (@lula_pl)

Piękna Bijoch postawiła na rockowy total black look . Miała na sobie tiulowo-koronkową przezroczystą bluzkę, czarne ogrodniczki marki Mohito oraz zamszowe czółenka marki Badura .

Kto bawił się razem z modelką? Aktorka Anna Mucha, blogerka Maffashion, projektant Dawid Woliński i fotograf Marcin Tyszka, Miss Polonia Marcelina Zawadzka, aktorka Katarzyna Warnke i projektant Łukasz Jemioł. Nie zabrakło także założycielki agencji modelek D'Vision, Lucyny Szymańskiej, a także przedstawicieli mediów, stylistów, fotografów.

Dużo zdjęć z imprezy znajdziecie w naszej GALERII [Instagram]

Zobacz wideo

Partner - materiał

spodnie ogrodniczki w stylu Zuzanny Bijoch

Więcej o: