Gałkowo Masters 2015: pojedynek na fikuśne nakrycia głowy. Uwaga! Wcale nie było tandetnie [ZDJĘCIA]

Złoty stroik, naturalne kwiaty, oryginalny fascynator, wielka kokarda, a może dziewczęcy wianek? Zobaczcie, jakie ozdoby gwiazdy przywiozły do Gałkowa.

Impreza Gałkowo Masters nawiązuje do brytyjskiej tradycji dorocznych wyścigów konnych w Ascot. Organizują ją w swojej stadninie dziennikarz Piotr Kraśko z żoną, Karoliną Ferenstein-Kraśko . A zaproszenia wędrują do ich przyjaciół z mediów, jak Kinga Rusin, Natalia Klimas, Joanna Horodyńska, Łukasz Jemioł czy Sylwia Gliwa.

Tak jak w Ascot, w Gałkowie również poza zawodami konnymi odbywa się konkurs na najbardziej efektowne nakrycie głowy. Konkurs nieoficjalny. Wiadomo jednak, że wybierając się do Gałkowa warto zadbać o jak najbardziej imponujący stroik. Uwaga! Wcale nie musi to być klasyczny kapelusz. W grę wchodzą raczej wianki, duże kokardy, ozdobne opaski, oryginalne fascynatory, a nawet pojedyncze naturalne kwiaty.

Co ciekawe, w tym roku w Gałkowie ozdoby na głowę były naprawdę eleganckie, a dominującym kolorem była wyrafinowana czerń. I o ile kapelusze z Ascot na pewno cieszą się większą sławą niż te z Gałkowa, to jednak w Polsce było na pewno zdecydowanie mniej kiczowato niż w Wielkiej Brytanii. Ba, było wręcz całkiem stylowo! Zobaczcie sami - GALERIA ZDJĘĆ

A tak na tej samej imprezie było rok temu

Partner - materiał

modne toczki

Więcej o: