Magdalena Frąckowiak i Kasia Struss na 30-tych urodzinach Natashy Poly! Było bardzo wystawnie

Sztuczne ognie, piętrowy tort, strojne stylizacje, zabytkowe samochody. Innymi słowy - przyjęcie jak z bajki! Modelki wiedzą, jak zabawić swoich gości.

#DirtyThirty - taki tag gwiazdy, projektanci i supermodelki dodawali na Instagramie przy zdjęciach z 30. urodzin Natashy Poly . I rzeczywiście, była to szalona impreza, niczym jedna z tych, jakie organizował Jay Gatsby w słynnym filmie Baza Luhrmanna:

embed

Klimat przyjęcia również był podobny. Dress code? Moda z lat 20. Gości do miejsca, gdzie odbywało się przyjęcie, przywiozły zabytkowe samochody. A modelki oraz milionerki, jakie składały Natashy życzenia, wystąpiły w cudownych sukienkach inspirowanych stylem Daisy Buchanan . Goście pisali później w komentarzach: Czuliśmy się, jakby ktoś przeniósł nas do innej epoki!

Wielki GatsbyWielki Gatsby Wielki Gatsby, 2013 Kolaż Lula.pl

Rosjanka Natasha Poly do Amsterdamu, gdzie urządziła swoją wystawną 30-tkę, zaprosiła zaprzyjaźnionych ludzi z branży mody. Pojawiła się niemal cała rodzina Cavallich , a także znane modelki, jak Anna Ewers czy Doutzen Kroes , oraz rosyjskie miliarderki, jak Elena Perminova , stała bywalczyni europejskich tygodni mody . Na imprezie u Natashy bawiły się także dwie Polki, supermodelki Magdalena Frąckowiak i Kasia Struss . Magdalena, która poza modelingiem zajmuje się ostatnio także projektowaniem minimalistycznej biżuterii, ucieszyła się, że Eva Cavalli wystąpiła w jej kolczykach:

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Official Magdalena Frackowiak (@frackowiakmagdalena)

Piękna Natasha Poly miała na sobie tego wyjątkowego wieczoru długą srebrną suknię z seksownymi pęknięciami od Atelier Versace . Natasha wygląda niczym bogini w mojej sukni - napisała pod zdjęciem na Instagramie Donatella Versace . Jednak jej na urodzinowym przyjęciu modelki zabrakło. Pojawił się za to Peter Dundas , niegdyś dyrektor kreatywny domu mody Emilio Pucci, dziś szef marki Roberto Cavalli. Do Amsterdamu przyleciał ze swoim partnerem.

Po tym, jak Poly pokroiła imponujący piętrowy tort, odbył się spektakularny pokaz sztucznych ogni. Naprawdę było jak w bajce!

GALERIA ZDJĘĆ

Film zamieszczony przez użytkownika Official Magdalena Frackowiak (@frackowiakmagdalena)

Więcej o: