Ada Fijał robi sobie selfie, paraduje z chanelką i obraża fanów? Nie, ona tylko parodiuje blogerkę Jessickę Mercedes Kirschner [WIDEO]

Ada Fijał sparodiowała kolejną gwiazdę. Po Horodyńskiej i Jacykowie wzięła się za królową blogerek. Pytanie, czy Jessica będzie urażona, czy raczej potraktuje filmik z przymrużeniem oka.

Ada Fijał ma doskonały styl. Umiejętnie żongluje kobiecą klasyką oraz tym, co modne i ekstrawaganckie. Nie przekracza granic, ale też nigdy nie wygląda nudno. Razem z Joanną Horodyńską oceniała stylizacje koleżanek po fachu w programie "Gwiazdy na Dywaniku" w Polsat Cafe, obecnie wciąż przygląda się udanym i nieudanym strojom w rubryce "Modowy Sąd" dwutygodnika "Party". Nas ostatnio szczerze zachwyciła monochromatyczna stylizacja Fijał z prezentacji jesiennej oferty ramówkowej TVP :

Ada FijałAda Fijał WBF WBF

Ada słynie jednak nie tylko z dobrego gustu i wyczucia stylu, ale także z talentu komediowego oraz... ze sporej dawki dystansu. W swoim zabawnym cyklu "Peszyn for Feszyn" , który sama produkuje, regularnie parodiuje znane postaci. Mrugnęła już okiem do Joanny Horodyńskiej i do Tomasza Jacykowa, obśmiała także charakterystyczny wizerunek byłej kandydatki na prezydenta, Magdaleny Ogórek. A teraz uśmiecha się do Jessiki Mercedes. Zobaczcie sami:

 
Więcej o: