Będziecie zaskoczeni: kampania nowej linii Ewy Minge jest stonowana, klimatyczna i stylowa. Zamiast odważnych kreacji idealne zestawy do noszenia na co dzień [WIDEO]

Jest subtelnie, elegancko i klasycznie. A kreacje nadają się idealnie na co dzień, na lunch, do pracy. Eva Minge bez cienia kontrowersji? Ale jak to?!

Ewa Minge , założycielka i dyrektor kreatywna międzynarodowej marki Eva Minge , słynie z kontrowersji. Odważne są i jej publiczne wypowiedzi, i kolekcje, jakie tworzy. Szybko pokochały ją Włochy (jeden z jej pokazów Haute Couture odbył się na słynnych Schodach Hiszpańskich), Polska trochę później.

Zobacz wideo

Jednak gwiazdy zawsze lubiły trzymać się blisko Minge - projektantka ubierała samą pierwszą damę Jolantę Kwaśniewską , współpracowała także z Justyną Steczkowską , Pauliną Sykut, Anną Muchą, a nawet z Kingą Rusin . Minge to też mocne nazwisko na świecie - brała udział w nowojorskim fashion weeku, w jej sukienkach wystąpiły m.in. Paris Hilton , Kelly Rowland , Hofit Golan , a Cheryl Cole miała na sobie projekt Minge podczas jubileuszu królowej brytyjskiej Elżbiety II w 2012 roku :

Cheryl Cole, Eva MingeCheryl Cole, Eva Minge Kolaż Lula.pl Cheryl Cole w sukni projektu Evy Minge, 2012/kolaż Lula.pl

W tym roku marka Eva Minge odnotowała trzy spore sukcesy. Pierwszym z nich był udany pokaz kolekcji Haute Couture w Paryżu . Drugi to wejście marki na giełdę. Trzeci sukces to wprowadzenie do oferty domu mody linii pret-a-porter Femestage .

Eva MingeEva Minge Eva Minge Eva Minge

Światło ujrzał już materiał wideo promujący kampanię Femestage . To reportaż zza kulis sesji, powstały z udziałem stylistki Marty Kalinowskiej , fotografa Łukasza Ziętka i ekipy filmowej. Co może wielu zaskoczyć, klimat wideo jest stonowany, prosty, stylowy. To nowość, bo marka Ewy Minge do tej pory preferowała estetykę "na bogato". Przyznajemy szczerze, że nowy kierunek dużo bardziej przypadł nam do gustu. Podobnie jak stroje z kolekcji Femestage - pastelowe dzianinowe golfy, klasyczne wełniane płaszcze, spodnie cygaretki, kremowe i błękitne koszule, ciepłe szale, beżowe i czarne kapelusze oraz minimalistyczne czarne torebki . Oby tak dalej!

CAŁY LOOKBOOK EVA MINGE FEMESTAGE 2015

Wideo promujące kampanię Eva Minge Femestage obejrzycie tutaj:

 

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Pokaz Haute Couture Evy Minge w Paryżu

Nowa kolekcja Evy Minge na polskim fashion weeku

Minge ubiera Paris Hilton!

Więcej o: