Wybieramy suknię ślubną dla Mariny Łuczenko. Topowi projektanci narysowali dla nas swoje propozycje. Która jest najlepsza? [SZKICE]

Tylko na Luli! Na nasze zamówienie, słynni projektanci naszkicowali stylizacje ślubne dla Mariny Łuczenko. Która najbardziej pasuje do pięknej piosenkarki? Zobaczcie 11 propozycji.

W lipcu Wojciech Szczęsny , piłkarz, reprezentant Polski, a obecnie bramkarz w AS ROMA, poprosił Marinę Łuczenko o rękę. Zaręczyny miały miejsce podczas eleganckiego przyjęcia z okazji 26 urodzin piosenkarki . Wojciech wręczył ukochanej małe błękitne pudełeczko, w którym znajdował się diamentowy pierścionek od Tiffany'ego . O tym, że Marina Łuczenko wkrótce zostanie panią Szczęsną, rozpisały się wszystkie portale i magazyny. My zaś zaczęłyśmy się zastanawiać, jaką kreację gwiazda wybierze na swój ślub...

Poprosiłyśmy znanych polskich projektantów o przygotowanie szkiców stylizacji ślubnej dla Mariny. Swoje wizje przygotowali dla nas m.in. duet Paprocki & Brzozowski , duet MMC , a także Natalia Jaroszewska i Thecadess oraz takie marki, jak Laurelle czy Bizuu , jak również uczestnicy show "Project Runway" .

I co z tego wynikło?

Zobaczcie, co topowi polscy projektanci zaproponowali Marinie Łuczenko. Projekty są bardzo różne - od klasycznych, poprzez kreacje w stylu boho, do mocno awangardowych. Być może gwiazda wybierze sobie którąś z zaprojektowanych specjalnie dla niej sukienek i wystąpi w niej przed ołtarzem?

ZAPRASZAMY DO NASZEJ GALERII ZDJĘĆ

O stylu Mariny Łuczenko rozmawiałyśmy w programie "Styl i Pieprz":

Zobacz wideo
Więcej o: