Magdalena Frąckowiak, Małgosia Bela, Monika JAC Jagaciak, Ola Rudnicka u boku Rihanny i innych zagranicznych gwiazd na imprezie w Paryżu [DUŻO ZDJĘĆ]

Dziewczyny świętowały 95-lecie magazynu "Vogue Paris". Na wydarzeniu pojawili się także Kanye West, Kris Jenner, Alexa Chung czy Chiara Ferragni.

To było prawdziwe święto mody, prawdziwa uczta doskonałego stylu. Redaktor naczelna francuskiego "Vogue'a", Emmanuelle Alt , zaprosiła swoich najbliższych współpracowników, przyjaciół oraz imponujące grono top modelek do zabytkowego hotelu w centrum Paryża.

Goście zjawili się tłumnie, a impreza, zatytułowana "Let's Dance" , trwała do wczesnych godzin porannych. Co niektórzy odpuścili sobie nawet pokazy wiosna/lato 2016, zaplanowane na wczesny poranek.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Dello Russo (@anna_dello_russo)

Kto pojawił się na przyjęciu "Vogue Paris" ? Oczywiście najgorętsze nazwiska sezonu, czyli gwiazdy Instagrama Kendall Jenner (w pięknej wieczorowej sukience projektu Ulyany Sergeenko ) i Gigi Hadid (w mini od Versace ). Dziewczyny bawiły się w towarzystwie Zendayi, Zoe Kravitz i Joe Jonasa . W rytm przebojów tańczyła też śliczna modelka Victoria's Secret Stella Maxwell , dziewczyna Miley Cyrus.

Na bal wydany przez Emmanuelle Alt przylecieli prosto z Los Agneles Kris Jenner z zięciem Kanye Westem . Kim Kardashian odpuściła sobie tę prestiżową imprezę. Podobno w drugiej ciązy czuje się niekomfortowo i nieatrakcyjnie... Zjawiły się za to polskie supermodelki - aniołek Victoria;'s Secret Monika JAC Jagaciak , a także Magda Frąckowiak , Małgosia Bela i Ola Rudnicka (w sukience Stelli McCartney ).

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @ola_quetal

Frąckowiak zaprezentowała efektowny kontrastowy zestaw projektu Francesco Scognamiglio (to nasza ulubiona stylizacja wieczoru), zaś Bela wybrała seksowną minimalistyczną "małą czarną". Modelce na przyjęciu "Vogue'a" towarzyszył maż, Jean-Yves Le Fur .

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @frackowiakmagdalena

Największą sensacją była obecność Rihanny , nowej ambasadorki marki Dior , która nie tylko zjawiła się na przyjęciu Alt, ale także zadała szyku na pokazie Diora. Jak można się spodziewać, na jubileuszu francuskiego magazynu wystąpiła w sukni autorstwa Rafa Simonsa , dyrektora kreatywnego Diora.

DUŻO ZDJĘĆ z imprezy celebrującej 95-lecie "Vogue Paris" znajdziecie w naszej GALERII

Zapraszamy na wywiad z jedyną polską modelką, która znalazła się na okładce VOGUE US:

Zobacz wideo
Więcej o: