Pokaz Balmain dla H&M w Nowy Jorku - Kendall Jenner, Gigi Hadid i Jessica Mercedes Kirschner [DUŻO ZDJĘĆ]

Dla gości zagrał boysband Backstreet Boys, a na widowni zasiadły m.in. Diane Kruger, Alexa Chung i Jessica Mercedes Kirschner.

Było wiadomo, że pokaz kolekcji Balmain dla H&M będzie dużym medialnym (i celebryckim) wydarzeniem. Otóż dyrektor kreatywny Balmain, Olivier Rousteing , blisko przyjaźni się z klanem Kardashian-Jenner , a także z najpopularniejszymi modelkami na świecie - Gigi Hadid , Karlie Kloss czy Rosie Huntington-Whiteley . Wszystkie one pojawiły się na pokazie w Nowym Jorku - niektóre zasiadły na widowni (Rosie), inne pojawiły się na wybiegu (Hadid, Kloss). Jednak gwiazdą numer jeden wydarzenia była z pewnością Kendall Jenner . Rousteing dosłownie nosił ją na rękach:

EastNews

Gwiazdy social mediów i modelingu zaprezentowały pełną kolekcję Balmain x H&M , jaka trafi do butików szwedzkiej sieciówki już 5 listopada ( tu znajdziecie wszystkie modele i ceny ). Po wybiegu w barokowo zdobionych kreacjach z metką Balmain kroczyły m.in. Alessandra Ambrosio , Jourdan Dunn , Jessica Stam , Joan Smalls , Devon Windsor i Constance Jablonski .

Balmain x H&M pokaz, Nowy JorkBalmain x H&M pokaz, Nowy Jork EastNews EastNews

Żeby jeszcze bardziej podkręcić mainstreamowy wymiar samego wydarzenia, jak i kolekcji, Rousteing zaprosił na swoją imprezę... słynny boysband z lat 90. - Backstreet Boys . Pamiętacie ich jeszcze? Nie tak dawno wystąpili w Polsce, ale czasy największej świetności mają już dawno za sobą:

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika BALMAIN (@balmainparis)

Co ciekawe, marka H&M zaprosiła na swoje wielkie show polską blogerkę, Jessicę Mercedes Kirschner . Zdjęciami z przygotowań do pokazu Jess chwaliła się na swoim Instagramie. Miała m.in. możliwość przymierzenia strojów Balmain x H&M jeszcze przed ich oficjalną premierą. Zrobiła sobie także selfie z piosenkarką Elie Goulding oraz z samym Olivierem Rousteingiem :

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jessica Mercedes Kirschner ? (@jemerced)

DUŻO ZDJĘĆ z pokazu Balmain dla H&M w Nowym Jorku obejrzycie w naszej GALERII

Zobacz wideo
Więcej o: