Pola Kukiz ma ostrzejszy wizerunek niż Kasia Tusk, ale też inspiruje rówieśniczki. Zwłaszcza te, który lubią rockowy styl i mocny makijaż [ZDJĘCIA]

Podobno atrakcyjne córki mocno przyczyniły się do wejścia taty do Sejmu. Jedną z nich jest Pola Kukiz. Zostanie nową gwiazdą mediów?

Nowy rząd, nowe gwiazdy, i to nie tylko polityki. Chwaliłyśmy już dopracowany wizerunek prezydentowej Agaty Dudy , komentowałyśmy "bitwę na styl" premier Kopacz  i posłanki Szydło , omawiałyśmy też stylizacje Kingi Dudy , a teraz przyjrzymy się córce Pawła Kukiza , którego partia została trzecią siłą w sejmie. Siostry Pola, Julia i Hanna niewątpliwie ociepliła wizerunek Kukiza. A teraz, dzięki publicznemu wspieraniu ojca oraz obecności na wieczorze wyborczym, same stają się gwiazdami mediów. A zwłaszcza jedna z nich - Pola .

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Pola Kukiz (@polakukiz)

Pola Kukiz najaktywniej włączyła się w kampanię ruchu KUKIZ15. Wypowiadała się w mediach, zagrzewała ojca do walki i można przypuszczać, że pozyskała dla niego młodszy elektorat.

Zobacz wideo

Mieszkająca w Warszawie 21-latka studiuje na Wyższej Szkole Psychologii Społecznej i udziela się nie tylko w mediach informacyjnych, ale także na Instagramie . Dzięki temu mogłyśmy sprawdzić, jaki styl ma córka posła Kukiza. Okazało się, że całkiem inspirujący.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Pola Kukiz (@polakukiz)

Odkąd Kasia Tusk została najpierw blogerką, a potem krajową ekspertką od stylu (niedawno wydała "Elementarz Stylu" , swoją pierwszą książkę z poradami ), córki polityków znalazły się na stałe pod lupą mediów plotkarskich oraz branży modowej.

Zobacz wideo

Pola Kukiz nie ubiera się jednak równie klasycznie co Kasia Tusk, która preferuje stonowane, pastelowe barwy, dziewczęce kroje i ogólnie pojętą wizerunkową łagodność. Pola woli raczej zdecydowanie bardziej wyrazisty, rockowy i seksowny styl. Dzięki temu może inspirować rówieśnice, bo idealnie trafia w ich gust. Chyba nawet lepiej niż Kasia.

Pod względem stylu Pola Kukiz jest na pewno tzw. niegrzeczną dziewczynką. Pochwaliła się na Instagramie kilkoma tatuażami (wiadomo, córka rockmana), lubi też mocniejszy makijaż. Mocne, idealnie wyrysowane brwi, podkreślone czarną kreską oko, zaznaczone usta. A do tego włosy w najmodniejszej tonacji "bronde" .

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Pola Kukiz (@polakukiz)

Córka Kukiza nie ma też nic przeciwko odsłanianiu brzucha, a nawet pozowaniu w bikini (zapewniamy, że Kasia Tusk nigdy by się na to nie odważyła). Pola nosi też znane polskie marki, łącznie z tymi lubianymi przez warszawskich hipsterów, m.in. PLNY LALA , którą rozsławiły zabawne nadruki .

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Pola Kukiz (@polakukiz)

Dlaczego styl Poli Kukiz może przypaść do gustu dwudziestoparolatkom? Bo jest w nim to, co dziewczyny lubią najbardziej - trochę ze skandalistki Miley Cyrus , a trochę ze słynnej fashionistki Olivii Palermo . Są też elementy nawiązujące do ikon polskiej blogosfery, jak Maffashion i Jessica Mercedes . W końcu - jest w nim naturalność. Pola nie pozuje z drogimi torebkami od Chanel czy Louis Vuitton, nie ma na sobie designerskich kreacji, a jej zdjęcia nie są idealnie obrobione w programach graficznych. Dzięki temu córka Kukiza staje się bardziej dostępna i bliższa potencjalnym fankom. I dlatego coś nam mówi, że jej prywatne jak dotąd konto na Instagramie już wkrótce stanie się publiczne... I odnotuje kilkadziesiąt tysięcy nowych fanów.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Pola Kukiz (@polakukiz)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Pola Kukiz (@polakukiz)

Więcej o: