Ramona Rey promuje polskich projektantów w Rosji i Portugalii - Ewę Minge, Sieradzkiego, Tomaotomo oraz duet Odio & Pieczarkowski. Zrobiła im dobrą reklamę

Piosenkarka zagrała koncerty w Moskwie i Lizbonie. Zebrała komplementy nie tylko za swój występ, ale i za przemyślane stylizacje. Mamy dużo zdjęć!

Piosenkarka Ramona Rey , słynąca z mocnego głosu i ciekawych aranżacji, jak również z niebanalnego wizerunku, wystąpiła z repertuarem operowo-popowym na specjalnych koncertach w Moskwie i Lizbonie. Na te wyjątkowe, galowe wydarzenia, w których udział wzięli goście z Europy i Azji, artystka wybrała kreacje z polskimi metkami.

Ramona Rey w MoskwieRamona Rey w Moskwie Ramona Rey/zbiory prywatne Ramona Rey/zbiory prywatne

W Portugalii, w Teatrze Thalia, gwiazda zaprezentowała się w spektakularnej sukni z kolekcji Couture Ewy Minge , którą projektantka ostatnio pokazała w Warszawie:

Zobacz wideo

W stolicy Rosji Ramona zadała szyku w dwóch zestawach - długiej matowoczerwonej sukni marki Tomaotomo oraz w czarnym duecie efektownej spódnicy z siatkowej tkaniny i haftowanym czarnym topie. Długa spódnica pochodzi z kolekcji Maćka Sieradzky'ego , finalisty pierwszej polskiej edycji show "Project Runway", a bluzka to projekt awangardowej marki Odio&Pieczarkowski . Rey wystąpiła w tych kreacjach w moskiewskim Muzeum Puszkina.

WSZYSTKIE STYLIZACJE RAMONY REY OBEJRZYCIE W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ>>>

Przypomnijmy, że Ramona była najciekawiej wystylizowaną gwiazdą inauguracji fundacji charytatywnej Ewy Minge "Black Butterflies" . Miała na sobie aksamitną suknię z najnowszej kolekcji projektantki.

Więcej o: