Karolina Gilon - nowa celebrytka na salonach. Nie wygrała "Top Model. Zostań Modelką", ale ma największą szansę na karierę. I to wcale nie w modelingu!

Ma za sobą rolę w serialu, sesje i castingi, a teraz chce podobno skupić się na... śpiewaniu. Choć ani telewizja, ani branża mody wcale nie chcą z niej rezygnować.

Nie, nie znalazła się w finałowej trójce, nie było też szans, by wygrała 5. edycję " Top Model" - mimo że była ulubienicą gospodynie show, Joanny Krupy , to nie spełniała koniecznych wymogów. Nie ma odpowiedniej wagi oraz jest cała wytatuowana, co od razu dyskwalifikuje modelkę. A jednak jurorzy trzymali ją w programie długo. Bo nie dość, że Karolina Gilon ma wielką urodę i seksowne ciało, to dodatkowo jest bardzo wyrazista, ma w sobie to "coś", czyli osobowość.

Naga sesja - Top Model, odcinek 10.Naga sesja - Top Model, odcinek 10. Marcin Tyszka / TVN Marcin Tyszka / TVN

Na pewno pomogło obycie przed kamerą, które Karolina zdobyła występując w serialu "Miłość na bogato" . Choć produkcja był wielokrotnie wyśmiewana i parodiowana, a jej "gwiazdy" okryły się raczej złą sławą, dzięki serialowi Gilon zdobyła sporo doświadczenia. Dlatego w "Top Model" doskonale wiedziała, co mówić i robić, by wypaść korzystnie na ekranie, rozumiała też doskonale, co liczy się w show-biznesie. Na tle co najmniej kilku bezbarwnych uczestników naprawdę błyszczała. Charyzma, seksapil, cięty język, odwaga, bezpośredniość i determinacja - oto, co ją wyróżniało.

Zobacz wideo

No właśnie - determinacja . Gilon naprawdę bardzo chciała zostać modelką. Przeszła nawet operację zmniejszenia biustu, by jej sylwetka była bliższa sylwetkom top modelek. Intensywnie pracowała też nad rzeźbą ciała - pilnowała wagi, trenowała CrossFit (nawet 7 razy w tygodniu), w ciągu trzech miesięcy zrzuciła kilkanaście kilogramów. Dzięki temu udało jej się uzyskać doskonałą (choć niekoniecznie wybiegową) sylwetkę. To plus wyraźne podobieństwo do Rosie Huntington-Whiteney oczarowało jury oraz widzów "Top Model. Zostań Modelką".

Karolina GilonKarolina Gilon Instagram/ @KarolinaGilonOfficial Instagram/ @KarolinaGilonOfficial

Natomiast w zyskaniu rozpoznawalności Karolinie (poza Facebookiem i Instagramem) dało sporo tzw. bywanie. Dziewczyna coraz częściej pojawia się na warszawskich imprezach - pokazach mody, premierach, otwarciach butików, imprezach sponsorskich. Stara się zawsze wyglądać doskonale - starannie dobiera stylizacje, dba o makijaż i fryzurę. A fotoreporterzy już zabiegają o jej zdjęcia, zapraszając, by pozowała na ściankach. Co Gilon oczywiście robi:

WBF

Udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, ze choć Gilon nie wygrała "Top Model" , to bardzo spodobała się stacji. Podobno szuka się na nią teraz pomysłu, plotkowano nawet, że dostanie własny program. Nie udało się to jeszcze żadnemu uczestnikowi, ani nawet laureatowi "Top Model". Przez jakiś czas Kasia Smolińska , uczestniczka pierwszej edycji show, współpracowała z TVN w charakterze reporterki i asystentki, otrzymała też propozycję zagrania w filmie i wystąpienia w programie rozrywkowym. Dziś zajmuje się jednak głównie modelingiem.

Katarzyna Smolińska z 'Top Model'Katarzyna Smolińska z "Top Model" Mat. prasowe TVN Mat. prasowe TVN

Natomiast Karolina Gilon rozpoczęła podobno... prace nad debiutancką płytą (wiedzieliście, że potrafi śpiewać?). Jedno jest pewne - charyzma, rozpoznawalność i obecność w mediach na pewno pomogą w rozpromowaniu albumu.

Zobaczcie zdjęcia Karoliny Gilon z czerwonego dywanu

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Uczestnicy "Top Model 5" w świecie modelingu. Zobacz, jak sobie radzą, co osiągnęli>>

Finał "Top Model. Zostań Modelką" - luksusowe stylizacje jurorek>>

Więcej o: