Joanna Krupa nigdy nie wyglądała lepiej, niż na premierze nowego modelu Renault. Pozowała z Bogusławem Lindą u boku [ZDJĘCIA]

Ostatnio Krupa nieprzerwanie zachwyca stylizacjami. A ta suknia po prostu zapierała dech w piersiach. Joanna wyglądała niczym gwiazda Hollywood z lat 40.

Niełatwo było się dostać na tę premierę. Marka Renault do końca trzymała w sekrecie swojego nowego ambasadora. A został nim Bogusław Linda . Tego wieczoru pojawił się w eleganckim hotelu Hilton, gdzie odbywała się wielka gala, razem ze swoją żoną, Lidią Popiel . Wcześniej Linda wziął udział w sesji zdjęciowej promującej model Renault Talisman . Zdjęcia powstały we Florencji:

Bogusław Linda, Renault TalismanBogusław Linda, Renault Talisman Renault Polska Renault Polska

Gwiazdą gali była także aktorka Katarzyna Glinka , która tak jak Linda jest twarzą marki Renault . Na premierze, jaką uświetniło widowisko 3D, muzyka na żywo oraz minirecital Ani Wyszkoni, pojawiła się również prowadząca show "Top Model. Zostań Modelką", Joanna Krupa . Dżoana, która niedawno miała na sobie suknię za 46 tys. zł , zachwyciła wszystkich wizerunkiem hollywoodzkiej gwiazdy lat 40. Miała na sobie przepiękną suknię z najnowszej kolekcji duetu Paprocki & Brzozowski . Dobrała do niej fryzurę w stylu retro oraz diamentową biżuterię. Wyglądała naprawdę wspaniale:

Constans PR/RENAULT

Imprezę prowadziła dziennikarka TVN Magda Mołek . Więcej zdjęć z wydarzenia znajdziecie w naszej GALERII >>

Zobacz wideo
Więcej o: