Gwiazdy na Diamentowym Balu: Rihanna w oryginalnej sukni, Kylie Jenner z trenem, stylowa Zendaya, seksowna Emily Ratajkowski [DUŻO ZDJĘĆ]

Rihanna miała na sobie wspaniałą suknię, nawiązującą do słynnych projektów Christiana Diora z początku lat 50.

Co roku Clara Lionel Foundation wydaje wielki i elegancki Diamentowy Bal . Jego gospodynią jest zawsze Rihanna , która to założyła wspomnianą fundację (nazwa pochodzi od imion babci i dziadka piosenkarki - Clary i Lionela Brathwaite) na rzecz promowania zdrowia, edukacji, kultury i sztuki. Na balu charytatywnym Riri zwykle pojawia się w otoczeniu najbliższych. Tym razem towarzyszyły jej m.in. mama oraz urocza kuzynka Majesty :

Rihanna wystąpiła na gali w sukni z jedwabnej tafty w kolorze szampana. To projekt z kolekcji Christian Dior Couture . Suknia jest inspirowana projektami Diora z początku lat 50. Do swojej imponującej kreacji gwiazda dobrała diamentową biżuterię.

Na balu u Rihanny pojawili się m.in. Will Smith z żoną, piosenkarka Zendaya , modelka i aktorka Emily Ratajkowski oraz celebrytka Kylie Jenner . Naszym zdaniem najlepiej ze wszystkich prezentowała się seksowna Ratajkowski.

Zdjęcia z Diamentowego Balu obejrzycie w naszej GALERII>>

Więcej o: