Złote Globy: najgorsze kreacje w historii hollywoodzkiej gali [PRZEGLĄD]

Anorektyczna baletnica, dama z lat 20., która pomyliła imprezy, czy łyżwiarka figurowa. Pamiętacie te modowe koszmary sprzed lat?

Już dziś w nocy dowiemy się, do kogo trafią Złote Globy oraz kto może się spodziewać Oscara - na ogół laureaci obu statuetek się powtarzają. Przed nami parada doskonałego stylu, wartych tysiące dolarów kreacji, drogocennej biżuterii, efektownych fryzur i bajecznych makijaży. Wśród gwiazd, jakie pojawią się na czerwonym dywanie, będą m.in. Cate Blanchett i Rooney Mara (nominowane w kategorii Najlepsza Aktorka Dramatyczna), a także Jennifer Lawrence (ma szansę na Glob za rolę w filmie "Joy") oraz Kate Winslet i Jane Fonda (nominowane w kategorii Najlepsza Aktorka Drugoplanowa). Natomiast na scenie, wśród gwiazd wręczających statuetki zwycięzcom, pojawią się Jennifer Lopez , Kate Hudson , Eva Longoria , Katy Perry i Lady Gaga (wow!).

Jednak, jak co roku, obok wspaniałych, inspirujących i spektakularnych stylizacji, dojrzymy też sporo tych nie do końca udanych. Bo choć największe gwiazdy kina wydają fortunę, by w tym dniu wyglądać doskonale, to czasem zaliczają wpadki.

W naszej GALERII przypominamy jedne z najgorszych stylizacji w historii gali wręczenia Złotych Globów . Te gwiazdy już dzisiaj by się tak z pewnością nie ubrały, ale wtedy ktoś bardzo źle im doradził...

GALERIA ZDJĘĆ>>

Więcej o: