Złote Globy 2016: nowe kreacje gwiazd na after party. Jennifer Lopez w bieli, Jennifer Lawrence bardziej swobodnie, pojawiła się też Kylie Jenner [ZDJĘCIA]

Przebrały się też Olivia Palermo, Kate Bosworth oraz Laverne Cox. Zjawiło się kilka gwiazd, których zabrakło na gali, na przykład Selena Gomez i Vanessa Hudgens.

Jak zwykle po głównej gali wręczenia Złotych Globów , nagrodzone oraz zaproszone na imprezę gwiazdy rozeszły się na rozmaite after parties . Zorganizowały je największe wytwórnie oraz prestiżowe magazyny, na przykład "InStyle". Najwięcej aktorów bawiło się na imprezach Warner Bros , 20th Century Fox , HBO , a także Amazona oraz na eleganckim przyjęciu u słynnego producenta Harveya Weinsteina .

Niektóre z gwiazd obecnych na głównej gali przebrało się w bardziej koktajlowe kreacje. J.Lo zamieniła obszerną żółtą suknię na skromniejszą białą kreację, zdobywczyni Złotego Globu aktorka Taraji P. Henson postawiła na seksowną, ale swobodną kreację, przebrała się też Olivia Palermo - włożyła kolejną krótką sukienkę, tym razem domu mody Giambattista Valli :

Olivia Palermo, Złote GlobyOlivia Palermo, Złote Globy Kolaż Lula.pl/EastNews Kolaż Lula.pl/EastNews

Na przyjęciach bawiły się również gwiazdy, których zabrakło na głównej gali. Złotego Globu Lady Gadze gratulowała Vanessa Hudgens , a z kolei Selena Gomez rozmawiała z Bradem Pittem o nominowanym w kilku kategoriach filmie "The Big Short" (wystąpiła w epizodzie):

Na przyjęciu "InStyle" zjawiły się przedstawicielki najbardziej medialnego klanu na świecie - Kourtney Kardashian i Kylie Jenner . Kourtney miała na sobie metalicznie połyskującą sukienkę gorsetową marki Julien Macdonald , a Kylie efektowną tiulową kreację balową z kolekcji Labourjoisie , zaś do niej biżuterię od Lorraine Schwartz .

Dużo więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII >>

Więcej o: