Plejada gwiazd na pokazie Stelli McCartney: Pamela Anderson, Gwyneth Paltrow, Katy Perry, Emilia Clarke i Kate Hudson. A koncert zagrał... Johnny Depp [ZDJĘCIA]

Brytyjska projektantka zaprosiła swoich sławnych przyjaciół na pokaz kolekcji jesień/zima 2016. A w lookbooku ubok modelek wystąpiły koty. Urocze!

Pokaz swojej najnowszej kolekcji Stella McCartney zorganizowała w Los Angeles. Podobno chciała wbić się w najgorętszy sezon nagród filmowych, a może pragnęła po prostu zgromadzić w jednym miejscu swoich słynnych amerykańskich przyjaciół. A należą do nich m.in. Katy Perry , Pamela Anderson , Johnny Depp i Amber Heard , Lili Collins , Kelly Osbourne czy Melanie Griffith . Wszyscy byli oczywiście obecni na efektownym show McCartney:

Stella McCartney Pre-Fall 2016Stella McCartney Pre-Fall 2016 stellamccartney.com stellamccartney.com

Jako miejsce pokazu Stella wybrała legendarny sklep muzyczny Amoeba Music , który na jeden wieczór zamieniła w salę koncertowa w stylu lat 70. Klimat retro daje się też łatwo zauważyć w jej najnowszej kolekcji (Pre-Fall 2016 ). Oldskulowy show uświetniły występy muzyczne niezwykłych duetów: Johnny'ego Deppa i Marilyna Mansona oraz Pink i Dallasa Greena .

Johnny Depp, Marylin MansonJohnny Depp, Marylin Manson stellamccartney.com stellamccartney.com

Depp (wiedzieliście, że świetnie gra na gitarze?) zjawił się u McCartney w towarzystwie młodej żony, pięknej Amber Heard , i swojej córki Lily-Rose , gwiazdy niedawnego pokazu Chanel . Nastoletnia córka towarzyszyła także aktorce Melanie Griffith . Nie, nie Dakota Johnson, swoją drogą dopiero co nominowana do niechlubnych Złotych Malin za rolę w filmie "50 Twarzy Greya", ale Stella Banderas (córka Griffith i Antonia Banderasa).

Jak można się domyślić, większość gwiazd miała na sobie kreacje i dodatki od Stelli McCartney . Katy Perry pozowała z charakterystyczną torebką z metalowym splotem na krawędziach i w oryginalnym welurowym turbanie. Gwyneth Paltrow miała na sobie skromną "małą czarną" z granatowymi wstawkami, a do niej niebieskie zamszowe botki. Lily Collins postawiła na pudroworóżową bluzę typu bejsbolówka oraz mokasyny na koturnie. A Kate Hudson wystąpiła w asymetrycznej seksownej sukience mini.

Gwyneth Paltrow, Stella McCartneyGwyneth Paltrow, Stella McCartney stellamccartney.com stellamccartney.com

Pokazowi najnowszej kolekcji brytyjskiej projektantki towarzyszyła premiera nowego lookbooka . Obok modelek wystąpiły w nim... koty. Jak wiadomo, Stella nie uznaje naturalnych skór i naturalnych futer, a jej kolekcje są proekologiczne. A więc żywe stworzenia na zdjęciach - tak. Na modelkach - zdecydowanie nie.

Stella McCartney 2016Stella McCartney 2016 Stella McCartney/Facebook Stella McCartney/Facebook

Dużo więcej zdjęć z imprezy w stylu lat 70. znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: