Paris Fashion Week: Jessica Mercedes Kirschner, Maffashion i Doda na pokazie marki Maison Anoufa [NASZA RELACJA]

Blogerki postawiły na czerń, a Doda wybrała wyjątkowo efektowną (i wyjątkowo drogą) sukienkę mini.

W połowie grudnia do redakcji Lula.pl przyszła elegancka przesyłka. Znalazłyśmy w niej zaproszenie na pokaz nowej kolekcji marki Maison Anoufa , która swoje salony ma m.in. w Paryżu i w Cannes, a od niedawna obecna jest także w Polsce. W zestawie z kolekcji pret-a-porter wystąpiła m.in. Aneta Kręglicka , a ostatnio w sukni haute couture od Maison Anoufa pojawiła się aktorka Anna Janik (na galowej premierze filmu "Pitbull"):

Anna Janik, Maison AnoufaAnna Janik, Maison Anoufa Kolaż Lula.pl/WBF Kolaż Lula.pl/WBF

Pokaz miał się odbyć w ramach prestiżowego paryskiego tygodnia mody Haute Couture, podczas którego swoje luksusowe kolekcje pokazują takie domy mody, jak Chanel , Dior oraz Givenchy . Okazało się, że zaproszenie na show Maison Anoufa otrzymały także Doda , Maffashion i Jessica Mercedes Kirchner . Nasz serwis reprezentowała redaktor naczelna - Natalia Hołownia :

Pokaz Maison Anoufa odbył się we wtorek wieczorem. Projektant Ylan Anoufa zaprosił swoich francuskich i polskich gości (jego partnerka jest Polką) do monumentalnej Salle Gaveau w centrum Paryża, gdzie zwykle odbywają się wystawy i koncerty. W pierwszym rzędzie zasiadły oczywiście blogerki Maffashion, Jessica Mercedes Kirschner oraz Doda. Piosenkarka wybrała na tę okazję dopasowaną, bogato zdobioną sukienkę mini marki Emilio Pucci , a do niej metalicznozłote szpilki i dekoracyjną opaskę na włosy"

Kilka godzin wcześniej artystka była na pokazie słynnej i cenionej przez największe światowe gwiazdy marki Stephane Rollande . Jej efektowna, eklektyczna stylizacja z gotyckimi elementami i trochę w stylu FKA twiggs zrobiła prawdziwą furorę wśród wielbicieli street fashion .

Tymczasem polskie blogerki na pokaz Maison Anoufa wybrały raczej skromne zestawy. Jessica postawiła na total black look z luksusowym akcentem - torebką Valentino . Miała na sobie koktajlową sukienkę, narzucony na nią pikowany płaszcz Maison Anoufa oraz kozaki Primamoda . Na czerń postawiła też Maffashion. Miała na sobie kombinezon H&M Studio , kurtkę z butiku internetowego ASOS i torebkę marki YSL . Ozdobna opaska na włosach i delikatna czerwona szminka dodały stylizacji wyrazistości.

A tak wyglądał finał pokazu. Stylizacje modelek dopełniły buty marki Primamoda :

Ostatnią spektakularną stylizację zaprezentowała piękna modelka Sara Kondal , którą w lipcu oglądaliśmy na wybiegu w Paryżu podczas pokazu Ewy Minge . Więcej zdjęć z show Maison Anoufa znajdziecie w naszej GALERII >>

Paryż, Maison AnoufaParyż, Maison Anoufa Maison Anoufa/Facebook Maison Anoufa/Facebook

Więcej o: