Tylu gwiazd nie było nawet na premierze "Bonda"! Penelope Cruz, modelki Victoria's Secret, Jennifer Aniston z mężem, a nawet Anna Wintour [DUŻO ZDJĘĆ]

Najpiękniejsze modelki świata na wybiegu, cudowna Penelope Cruz w sukni od Balmain oraz Kendall Jenner na czerwonym dywanie.

"Zoolander 2" todruga część hitowej komedii, która obnażyła kulisy świata mody i show-biznesu. To też druga część filmu, który wywindował Bena Stillera i Owena Wilsona do komediowej pierwszej ligi Hollywood. "Zoolander" z 2001 roku uchodzi dziś za film kultowy - pojawili się w nim m.in. Donald Trump i David Bowie , a także śmietanka świata mody z tamtych czasów - Claudia Schiffer , Carmen Kass , Tom Ford , jak również gwiazdy, które były wtedy bardzo "hot " - Paris Hilton , Lenny Kravitz i Gwen Stefani . "Zoolander 2" ma być jeszcze ostrzejszy, śmieszniejszy, a branża fashion podobno została poważnie upokorzona (oczywiście z przymrużeniem oka).

Zobacz wideo

Warto dodać, że w "Zoolander 2" obok sprawdzonego teamu Stiller + Willson zobaczymy także piękną Penelope Cruz . Świat mody i show-biznesu reprezentują natomiast: Justin Bieber , Ariana Grande , Kim Kardashian , Kanye West , Kate Moss (!), Marc Jacobs i Anna Wintour . Ta ostatnia zjawiła się zresztą na galowej premierze filmu:

Evan Agostini / Evan Agostini/Invision/AP

Sama premiera miała natomiast oprawę godną pokazu mody z Paris Fashion Week . Poza czerwonym dywanem przed gośćmi rozciągał się profesjonalny wybieg, po którym w rytm energetycznej muzyki przeszły najpopularniejsze obecnie modelki na świecie - Gigi Hadid (ponad 13 milionów fanów na Instagramie) i Irina Shayk (prawie 5 milionów followersów). Dziewczyny prezentowały wzorzyste sukienki od Marca Jacobsa :

Pokaz oglądały m.in. Kendall Jenner z mamą Kris Jenner , Milla Jovovich , Naomi Campbell czy aniołek Victoria's Secret - Adriana Lima . Na premierze zjawili się także eleganccy Jennifer Aniston i Justin Theroux , a także Susan Sarandon z synem, czy modelki Ana Beatriz Barroz i Izabel Goulart . Aż tylu gwiazd show-biznesu i świata mody nie było chyba na żadnej innej premierze. Ciekawe tylko, czy to, co widziały na ekranie, przypadło im do gustu...

DUŻO ZDJĘĆ z premiery "Zoolander 2" znajdziecie w naszej GALERII >>

Zobacz wideo
Więcej o: