George i Amal Clooney najpiękniejszą parą na festiwalu filmowym w Berlinie. Amal miała na sobie kreację z 1981 roku [DUŻO ZDJĘĆ]

Amal przyćmiła inne gwiazdy, takie jak supermodelka Toni Garrn czy aktorka Tilda Swinton. Na czerwonym dywanie pozowała też Małgorzata Szumowska.

Już jest jasne, kto jest najważniejszym gościem tegorocznego festiwalu filmowego w Berlinie - George Clooney . Nie, mała korekta - raczej pani Clooney. Piękna 38-letnia Amal Clooney przyciągnęła wszystkie spojrzenia, gdy weszła na czerwony dywan u boku swojego przystojnego męża. Hollywoodzka para pojawiła się razem w Berlinie na premierze najnowszego filmu z udziałem George'a - "Ave, Cezar" w reżyserii braci Coen. Jednak elegancka Amal Clooney robiła większe wrażenie niż cała ekipa filmu razem wzięta.

STEFANIE LOOS / REUTERS / REUTERS

Słynna brytyjska prawniczka, która w sierpniu 2014 roku poślubiła w Wenecji George'a Clooneya, miała na sobie wspaniałą czarna suknię wieczorową. To projekt vintage francuskiej marki Yves Saint Laurent , zaprojektowany przez samego Laurenta w 1981 roku.

Prosta cekinowa suknia na ramiączka z tiulową halką i jedwabną tasiemką w talii prezentowała się fantastycznie. Amal dopasowała do niej minimalistyczną skórzaną kopertówkę oraz efektowne diamentowe kolczyki, a także intensywną czerwoną szminkę.

Dużo zdjęć hollywoodzkiej pary prosto z festiwalu Berlinale znajdziecie w naszej GALERII>>

Zobacz wideo
Więcej o: