Kim Kardashian ubrała córkę w futro za kilka tysięcy dolarów. Obrońcy praw zwierząt oburzeni

Mała North pojawiła się u boku matki ubrana w naturalne futro. Z kolei Kim miała na sobie futro z geparda, którego wartość szacowana jest na 10 tysięcy dolarów.

Kim Kardashian razem z córką pojawiły się wczoraj przed hotelem w Nowym Jorku. Uwagę fotoreporterów przykuło to, w czym się zaprezentowały. Kim odziana była w kosztujący 10 tysięcy dolarów płaszcz z geparda, z kolei jej córeczka North West w futro ze srebrnych lisów, którego wartość to około 3,5 tys. dolarów.

Luksusowe ubrania zauważyli internauci. Zalali oni konta społecznościowe negatywnymi komentarzami, wytykając Kim, że w ten sposób nie tylko promuje zdzieranie skóry z gepardów, ale również źle wychowuje swoją córkę.

Błyskawicznie zareagowały również organizacje broniące praw zwierząt. Fundacja Black Jaguar White Tiger postanowiła skomentować sprawę umieszczając na Instagramie zdjęcie geparda ze swoim potomstwem:

Trudno powiedzieć, czy kurtka ze zwierząt spodobała się córce Kim Kardashian:

ZOBACZ ZDJĘCIA KIM I CÓRKI W NATURALNYCH FUTRACH

Nie jest tajemnicą, że cała familia Kardashian-Jenner lubuje się w rzadkich i obrzydliwie drogich futrach. Zaledwie tydzień temu Kendall Jenner pojawiła się na premierze swojej linii ubrań w okryciu z... rysia. Futro marki Lily e Violetta kosztowało, bagatela, 68 tys. funtów, czyli ok. 387 tysięcy złotych.

Kendlal Jenner w futrze z rysiaKendlal Jenner w futrze z rysia 247PAPS.TV / Splash News / 247PAPS.TV / Splash News/EAST NEWS 247PAPS.TV / Splash News / 247PAPS.TV / Splash News/EAST NEWS

Negatywne komentarze wobec futer Kim i jej córki są słuszne?
Więcej o: