Doda i Ramona Rey, czyli dwie nietuzinkowe stylizacje na pokazie Maison Anoufa. Która wyglądała lepiej? [ZAGŁOSUJ]

Tego wieczoru dwie piosenkarki mocno się wyróżniały na tle innych gości. Jedna wyglądała niczym hinduska księżniczka, druga w stylu Nicki Minaj.

Mówi się, że na czerwonym dywanie dziś już ciężko czymkolwiek zaskoczyć. Bo widzieliśmy już chyba wszystko - i kontrowersyjne kreacje (na przykład pamiętna sukienka z mięsa), i niebanalne dodatki (wspomnijmy choćby nakrycia głowy Lady Gagi czy Michała Witkowskiego ), jak i sporo golizny (pamiętacie słynne sukienki Rihanny , Beyonce czy J.Lo i Anji Rubik ?). A jednak Doda i Ramona Rey zrobiły swoim fanom niemałą niespodziankę. Dorota z ponętnej Brigitte Bardot zamieniła się w bollywoodzką gwiazdę, zaś Ramona Rey zafundowała sobie tęczową szaloną fryzurę trochę w stylu zwariowanej Nicki Minaj .

Ramona Rey, DodaRamona Rey, Doda Kolaż Lula.pl/WBF Kolaż Lula.pl/WBF

Obie piosenkarki pojawiły się na wtorkowym pokazie francuskiej marki z polskimi korzeniami - Maison Anoufa . Pokaz odbył się w warszawskim hotelu Bristol, a o szczegółach kolekcji "Renaissance" przeczytacie tutaj . Ramona Rey wybrała na tę okazję total look od Maison Anoufa. Miała na sobie skórzany top z ozdobnymi białymi aplikacjami, a do niego długą spódnicę z koronki ze skórzanymi naszywkami. Jednak głównym elementem odważnej stylizacji była oczywiście fryzura. Otóż wcale nie była to peruka, a kolorowe włosy zostały doczepione do ciemnych loków artystki pasmo po paśmie. Całość powstała w atelier Jagi Hupało, odpowiada za nią stylista Damian Witkowski . Tak, było to dość pracochłonne, ale dla takiego efektu było warto.

Z kolei Doda wystąpiła w koronkowej "małej czarnej" z aplikacjami w kształcie róż. Sukienkę zaprojektowała Anna Brodzińska z domu mody Brodzińska Atelier. Do wydekoltowanej sukienki z rękawami-dzwonami w stylu Dolce & Gabbana Doda dobrała hinduską ozdobę na włosy, tzw. tikka . Do tego doszedł modny kolczyk w nosie, czyli septum . Pierwszy raz Dorota pochwaliła się takim wizażem na tygodniu mody w Paryżu , gdzie jej stylizacja zrobiła furorę. Jak widać, gwiazda wciąż zamierza inspirować się stylem orientalnym.

Na pokazie Maison Anoufa pojawiły się również inne gwiazdy, jak Dorota Gardias , modelka Edyta Zając , czy Rafał Jonkisz i Rafał Maślak . Ale to Dorota i Ramona skupiły na sobie uwagę wszystkich. Wizerunek której z nich spodobał wam się bardziej? Zagłosujcie w naszej SONDZIE

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z POKAZU MAISON ANOUFA>>

Zobacz wideo
Więcej o: