Weronika Rosati w biżuterii za ponad 2 i pół miliona złotych! [ZDJĘCIA]

Drogocenny zestaw biżuteryjny Rosati miała na sobie podczas festiwalu w Berlinie. Kolekcja jest inspirowana filmem "Kleopatra" z Elizabeth Taylor.

Na tegorocznym festiwalu filmowym w Berlinie mogliśmy oglądać sporo polskich gwiazd. Magdalena Cielecka dwa razy zadała szyku na czerwonym dywanie, stylowo prezentowały się także aktorka Julia Kijowska oraz członkini jury, reżyserka Małgorzata Szumowska .

Berlinale 2016Berlinale 2016 EastNews EastNews

Właśnie się okazało, że na Berlinale gościła także Weronika Rosati . Aktorka została zaproszona na festiwal przez luksusową markę biżuteryjną Bulgari , która zorganizowała wyjątkową galę Night of the Icons w eleganckim Hotel Noir . Na gali pojawiła się między innymi księżniczka Marie-Louise Wittgenstein , oficjalna ambasadorka marki:

Night of the Icons to wieczór poświęcony ikonoicznym modelom z dawnych kolekcji Bulgari , między innymi zdobionych motywem Serpenti z lat 40 XX wieku. Fanką biżuterii z motywami węża była m.in. Elizabeth Taylor . Jak wiadomo, jej wielką fanką jest Weronika Rosati. Bransoletę z wężem, którą Taylor nosiła w legendarnym filmie "Kleopatra" , Weronika miała na swoim nadgarstku tej nocy:

Cały diamentowy zestaw od Bulgari , w jakim zaprezentowała się polska aktorka, jest wart ponad 2,5 mln złotych . Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII >>

Więcej o: