Joanna Przetakiewicz i Kasia Struss na balu u supermodelki Natalii Vodianovej [DUŻO ZDJĘĆ]

Polki bawiły się w towarzystwie Karlie Kloss, Petry Nemcovej i Natashy Poly. Salę balową zamieniono w wielkie i kolorowe wesołe miasteczko.

Natalia Vodianova to jedna z najsłynniejszych modelek na świecie. Dziś, gdy ma 33 lata (co w świecie modelingu jest już poważnym wiekiem), bardziej niż na wybiegach i kampaniach reklamowych skupia się na działalności charytatywnej . Natalia pochodzi z bardzo ubogiej rodziny. Była wychowywana tylko przez matkę, a żeby dorobić do rodzinnego budżetu, sprzedawała na targu warzywa. Jej młodsza siostra, Oksana , cierpi na autyzm oraz porażenie mózgowe. Jak zawsze podkreśla Natalia, Oksana jest jedną z najbliższych jej osób. To właśnie pod jej wpływem modelka powołała fundację charytatywną Naked Heart , która wspiera ubogie i zmagające się z różnymi chorobami rosyjskie dzieci. Symbolem fundacji jest duże czerwone serce, a jej twarzą sama Vodianova.

Fundacja Naked Heart co roku organizuje elegancką galę charytatywną. Tym razem przyjęcie odbyło się w ramach London Fashion Week . Natalię zawsze wspierają jej sławne koleżanki z branży - Karlie Kloss , Lara Stone , Toni Garnn , Natasha Poly czy Petra Nemcova . Zawsze, jeśli tylko mogą, są obecne na galach. W tym roku stawiły się w komplecie. Dołączyła do nich także polska supermodelka - Kasia Struss .

Zobacz wideo

Struss miała na sobie tego wieczoru seksowną aksamitną suknię z głębokim dekoltem i równie głębokim rozcięciem na dole. To projekt polskiej marki La Mania . Dyrektor kreatywna La Manii, Joanna Przetakiewicz , również była obecna na balu Natalii Vodianovej. Miała na sobie welurową suknię wieczorową La Manii, a na nią zarzucony żakiet. Zdjęciami z wydarzenia Przetakiewicz dzieliła się na swoim Instagramie:

Gospodyni imprezy, prześliczna Vodianova, wystąpiła w bordowej cekinowej sukience mini od Calvina Kleina oraz w diamentowej biżuterii marki Messika . Na przyjęciu w Londynie pojawili się także Elena Perminova z mężem, słynna dziennikarka "Vogue" Suzy Menkens , a także modelki Sasha Luss , Erin O'Connor i MariaCarla Boscono oraz projektantka Ulyana Sergeenko , a także Demi Lovato i Amber Le Bon . Zdjęcia z gali Naked Heart znajdziecie w naszej GALERII >>

Więcej o: