Srebrne Jabłka 2016: znane pary na czerwonym dywanie. Szulim z narzeczonym, Żmuda Trzebiatowska z mężem, Margaret solo [ZDJĘCIA]

Szulim skromnie, Żmuda Trzebiatowska kobieco, Boczarska interesująco, Margaret kontrowersyjnie, ale z pomysłem. Za to Gąsiorowska - modowa masakra.

Jak co roku miesięcznik "Pani" wręczył swoje statuetki najbardziej zgranym i podziwianym parom polskiego show-biznesu. W tym roku nagroda trafiła w ręce Jerzego Dudka i jego żony, Mirelli . Jednak, wbrew pozorom, to nie oni byli najczęściej fotografowanymi gośćmi gali. Show skradły im bowiem pary z pierwszych stron gazet, które ostatnio rzadko pojawiają się na czerwonym dywanie - Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak , Marta Żmuda Trzebiatowska i jej mąż, Kamil Kula , a także Beata Tadla i Jarosław Kret oraz Małgorzata Boczarska i Mateusz Banasiuk .

Srebrne JabłkaSrebrne Jabłka KAPIF KAPIF

Agnieszka Szulim miała na sobie skromny tweedowy kombinezon polskiej marki Just Paul , do którego dopasowała skórzaną niebieską torebkę z frędzlami od Proenza Schouler . Marta Żmuda Trzebiatowska postawiła na bardzo kobiecy, słodki wizerunek. Zjawiła się na gali w bladoróżowej sukience koktajlowej i z beżową kopertówką. Obie rzeczy pochodzą z kolekcji Bohoboco . Do zestawu Marta dopasowała srebrne sandałki marki Aquazzara . Za to Boczarska skusiła się na eklektyczną stylizację z nutką retro. Uwagę zwracała zwłaszcza jej plisowana spódnica w wibrującym pomarańczowym kolorze:

Magdalena BoczarskaMagdalena Boczarska KAPIF KAPIF

Na czerwonym dywanie pojawiły się też dwie kontrowersyjne stylizacje. Jedną z nich uważamy za ciekawą i odważną prowokację, a drugą - za kompletną pomyłkę. Interesująco prezentowała się Margaret , ubrana w biało-żółty zestaw marki Max Mara . Zabawny oversizowy komplet piosenkarka połączyła z czarnymi dodatkami. Wyszło może i na granicy kiczu, ale nam się bardzo podoba.

Niestety, nie możemy powiedzieć tego samego o stylizacji Romy Gąsiorowskiej . Aktorka wybrała nowoczesną w kroju sukienkę, której beżowy odcień zlał się z jej karnacją. Postawiła też na burzę loków, choć jej naturalne włosy są proste i delikatne, oraz na (za)mocny makijaż. Ten eksperyment się nie opłacił...

Więcej zdjęć obejrzycie w naszej GALERII >>

Roma GąsiorowskaRoma Gąsiorowska WBF WBF

Więcej o: