Rio 2016: Tak Caroline Wozniacki przygotowywała się do ceremonii otwarcia igrzysk

Duńska tenisistka polskiego pochodzenia ujawniła, jak przygotowywała się do gali otwarcia, podczas której zadebiutowała w roli chorążego.

Jej mama reprezentowała Polskę w siatkówce, tata był piłkarzem m. in. Miedzi Legnica i Zagłębia Lubin. Gdyby Piotr Woźniacki nie wylądował w drużynie Odense, Agnieszka Radwańska miałaby w Polsce poważną konkurentkę. Po cichu kibicujemy Caroline, która świetnie mówi po polsku. W Rio spotkało ją wyjątkowe wyróżnienie - została chorążym reprezentacji Danii podczas ceremonii otwarcia na stadionie Maracana, obok takich gwiazd sportu jak Michael Phelps czy Rafael Nadal.

OLYMPICS-RIO/OPENINGOLYMPICS-RIO/OPENING DYLAN MARTINEZ / REUTERS / REUTERS

Caroline zgodziła się pokazać przygotowania do ceremonii otwarcia. Jej makijaż i fryzura powstawały w salonie Procter & Gamble na terenie wioski olimpijskiej. Centrum urody pod auspicjami P&G to część działań tej korporacji w ramach olimpijskiej kampanii "Dziękuję Ci, Mamo". Wraz z Caroline z usług salonu skorzystało 24 innych chorążych olimpijskich.

Wozniacki zdecydowała się miękkie fale w stylu suferskim i makijaż z naciskiem na podkreślenie oka. Za jej wizaż odpowiadał sam Gabriel Samra, stylista gwiazd obserwowany na Instagramie przez 114 tys. osób.

Więcej o: