81-letnia Helena Norowicz reklamuje perfumy Bohoboco. W tej kampanii gwiazdy wystąpiły... nago

Polski duet modowy Bohoboco promuje swoją najnowszą kolekcję perfum. Ambasadorkami zostały między innymi Helena Norowicz i modelka Maja Salamon.

Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach, twórcy marki, która bardzo szybko podbiła polski świat mody, coraz pewniej czują się na rynku kosmetycznym. W 2012 roku powstał ich pierwszy zapach - Bohoboco No1, teraz zdecydowali się na znacznie odważniejszą perfumiarską premierę. Pod koniec września do sprzedaży trafiło aż osiem nowych kompozycji. W ofercie Bohoboco znalazły się takie zapachy jak karmel z solą morską, kawa z białymi kwiatami czy czerwone wino z brązowym cukrem.

Perfumy należą do kategorii unisex i zwracają uwagę swoją oryginalnością. Niektóre z nich, jak solony karmel, są łatwe w noszeniu, inne, przeznaczone dla koneserów. Perfumy Vanilla and Black Pepper to odświeżona i nieco zmieniona wersja Bohoboco No1. Zapachy są udane, ale jeszcze bardziej zainteresowała nas odważna kampania z intymnymi portretami muz marki.

Żeby podtrzymać zainteresowanie, projektanci stopniowo zdradzają nam, kim są twarze poszczególnych zapachów. Tydzień temu ukazały się zdjęcia popularnej na całym świecie modelki Mai Salamon, reklamującej Sea Salt and Caramel, teraz - 81-letniej aktorki i modelki, przepięknej Heleny Norowicz. Artystka została ambasadorką perfum Olibanum Gardenia. Obie wystąpiły zupełnie nago, choć powściągliwe kadrowanie zdjęć unika sensacji.

Kampania BOHOBOCO jesień-zima 2015/16 z Heleną NorowiczKampania BOHOBOCO jesień-zima 2015/16 z Heleną Norowicz Mateusz Stankiewicz, AF Photo / mat. prasowe BOHOBOCO

To nie pierwszy raz, kiedy Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach współpracują z dojrzałą aktorką. Norowicz już dwukrotnie wystąpiła w kampaniach Bohoboco, zamknęła też jeden z pokazów marki. Projektanci i dojrzała muza już raz zadziwili opinię publiczną, gdy Norowicz pozowała w odważnej, przezroczystej sukni.

Jak sądzicie, kogo jeszcze zobaczymy w kampanii Bohoboco? Naszym zdaniem jedną z twarzy na pewno będzie modelka Magdalena Jasek, która reklamowała już kolekcję duetu jesień-zima 2016 (i kilka poprzednich). Kogo jeszcze obstawiamy? Najbardziej prawdopodobne typy to Agnieszka Cegielska (muza duetu od wielu sezonów), choreografka Katarzyna Sokołowska czy aktorka Katarzyna Zielińska.

Więcej o: