Jessica Mercedes na liście najbardziej wpływowych Polaków według Wprost. Które miejsce zajęła?

Jeżeli ktoś jeszcze myślał, że szafiarki tylko robią sobie zdjęcia na Instagram, może teraz zmienić swoje zdanie. Jessica Mercedes została uznana za jedną z najbardziej wpływowych Polek.

Jak co roku, magazyn "Wprost" opublikował listę czterdziestu najbardziej wpływowych Polaków. W większości obyło się bez niespodzianek. Na spisie znajdziemy głównie osoby związane ze światem polityki, mediów i kultury, ale nie tylko. Wśród najważniejszych Polaków znaleźli się też Robert Lewandowski czy Magda Gessler.

Z naszego punktu widzenia, naprawdę ciekawe jest dopiero ostatnie, czterdzieste miejsce. Zajęła je Jessica Mercedes, jedna z naszych najbardziej znanych na świecie blogerek modowych. Pojawiała się już w wielu prestiżowych magazynach, takich jak chociażby "Vogue" czy "Vanity Fair". Współpracowała także z wieloma dużymi markami, na przykład z Diorem.  To ogromne osiągnięcia, szczególnie dla Polki, która pisze bloga po polsku.

Jessica znalazła się na liście nie ze względu na wystąpienia w zagranicznych gazetach, ale ze względu na wielkość i popularność jej własnej strony. Mimo młodego wieku, udało jej się stworzyć bloga, który trafia do tysięcy fanów. Kolejne setki tysięcy osób śledzi jej konta na Facebooku, Snapchacie czy Instagramie. Umieszczenie jej wśród najbardziej wpływowych Polaków udowadnia tylko, jak poważnym biznesem mogą być media społecznościowe i jak szybko docierają do odbiorców, szczególnie tych młodszych. Nawet jeżeli polegają na wrzucaniu zdjęć ubrań.

To nie pierwsze tego typu wyróżnienie, którym może pochwalić się Jessica. Była już wielokrotnie nominowana do wielu polskich nagród świata mody. W tym roku została uznana za jedną z Kobiet Roku "Glamour" i otrzymała tytuł Fashion Icon 2016.

Pełną listę najbardziej wpływowych Polaków znajdziecie w najnowszym wydaniu magazynu Wprost.

Śledzisz bloga/media społecznościowe Jessiki Mercedes?
Więcej o:
Komentarze (86)
Jessica Mercedes na liście najbardziej wpływowych Polaków według Wprost. Które miejsce zajęła?
Zaloguj się
 • rabingoldblatt

  Oceniono 158 razy 150

  Kolejny dowód na to, że moja decyzja o zaprzestaniu kupowania Wprost była słuszna.

 • acototak

  Oceniono 115 razy 101

  To by trochę tłumaczyło wyniki wyborów

 • brys46

  Oceniono 78 razy 74

  dobrze że jest ten internet. Gdyby nie to nie miałbym dowodu że 90% ludzi to idioci. Do tej pory tylko to przypuszczałem.

 • dfgfdg

  Oceniono 80 razy 72

  Od kiedy ktoś kto może ma wpływ na max. 13-latki jest "wpływowym Polakiem"?

 • boo-boo

  Oceniono 56 razy 50

  Ja pierniczę......dokąd ten świat zmierza ? kraj rozwala pis, a jedną z najbardziej wpływowych osób jest szafiarka............

 • Black Swan

  Oceniono 62 razy 48

  Robert Lewandowski, Magda Gessler czy Szafiarka..
  O ty pierwszym słyszałem, o tej drugiej tez ale nie lubię głupiego babsztyla a o istnieniu tej ostatniej to właśnie teraz się dowiedziałem... Faktycznie; wpływowi jak cholera Polacy...

 • cucurucu

  Oceniono 44 razy 42

  Odmozdzenie w narodzie jest wieksze niz przypuszczalem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX