Córka Sylvestra Stallone coraz lepiej radzi sobie w modelingu. To zlecenie może się nie spodobać tacie...

18-letnia Sistine Stallone wzięła udział w jednej z najbardziej odważnych inicjatyw świata mody - serii seksownych filmików magazynu "LOVE".

Pomysł na promocję magazynu modowego "LOVE" jest bardzo prosty - każdej zimy produkują tzw. kalendarz adwentowy, czyli dość seksistowski przegląd wdzięków top modelek w formie wideo. Każdy filmik przedstawia popularną gwiazdę świata mody wyginającą się w skąpym stroju przed uznanym fotografem. Projekt cieszy się takim powodzeniem, że w tym sezonie "LOVE" postanowiło kontynuować go w pierwszej połowie stycznia. W przedostatnim wideo wystąpił nie kto inny jak 18-letnia Sistine Stallone, córka Sylvestra.

 

Gwiazdor ma piątkę dzieci, w tym trzy śliczne córki (fot. poniżej), ale to Sistine jest uważana za następczynię swojej mamy modelki (Jennifer Flavin). Dziewczyna ma 18 lat, świetną figurę i kontrakt z bardzo prestiżową agencją IMG (tej samej, która opiekuje się karierą sióstr Hadid, Goergii May Jagger czy córki Cindy Crawford). Na razie Sistine ma "tylko" 175 cm wzrostu, ale wiek i rozmiar stopy wskazują, że powinna urosnąć do pożądanego 177+.

Nastolatce udało się już zaliczyć kilka okładek (choć wciąż brakuje jej "Vogue'a" albo "ELLE") i wystąpić w pokazie Chanel. Zgodnie z aktualnymi wymaganiami branży ma również imponującą liczbę fanów na Instagramie (310 tys.) i rozpoznawalne nazwisko. Nie pytamy, czy osiągnie sukces, bo wydaje się, że już ma go w kieszeni. Podoba Wam się?

Sistine Stallone - zobacz więcej ZDJĘĆ

Więcej o: