16-letnia córka Jude'a Law została twarzą Burberry. "Już mój pierwszy dziecięcy wózek był od Burberry"

Podobna do tatusia czy mamusi? Piękna czy tylko dobrze urodzona? Jedno jest pewne - Iris Law, nowa twarz Burberry, na pewno nie jest przesadnie skromna.

Iris Law jest córką Jude'a Law i jego o 7 lat starszej byłej żony Sadie Frost. Aktor ma w sumie piątkę dzieci, a jego najstarszy syn Rafferty ma spore szanse zostać top modelem, mimo że koledzy z wybiegu przewyższają go o pół głowy. Coraz lepiej radzi sobie też 16-letnia Iris.

Urodzona w 2000 r. nastolatka pozowała już dla Miu Miu, a teraz zaangażowano ją w kampanii kosmetyków Burberry. Ma promować matowe pomadki w płynie. Iris nie wydaje się nawet zaskoczona propozycją domu mody:

To się po prostu wydarzyło. [Burberry] Jest mi bardzo bliskie, wychowałam się z tą marką. Właściwie to już mój pierwszy dziecięcy wózek był z Burberry - tłumaczy nastolatka w rozmowie z Vogue.

Iris Law w sesji wizerunkowej pomadek BurberryIris Law w sesji wizerunkowej pomadek Burberry mat. prasowe Burberry

 Dla Iris zainteresowanie potężnych marek jest naturalne i oczywiste, mimo że jej warunki fizyczne dalekie są od wybiegowych standardów (ma tylko 163 cm). Nic dziwnego - wychowywała się już w czasach, gdy sława czy status top modelki stają się dziedziczne, niezależnie, czy chodzi o dzieci Cindy Crawford, Donalda Trumpa, czy Sylvestra Stallone. Myliłby się jednak ktoś, kto uważa, że Iris Law marzy o statusie pospolitej celebrytki. Dziewczyna interesuje się historią sztuki, sama maluje i fotografuje.

Mówi się, że smykałkę do świata mody Iris i Rafferty odziedziczyli po matce - Sadie Frost pracowała w modelingu jako nastolatka. Paradoksalnie, to jednak hollywoodzki tata ma większe doświadczenie w temacie. Jude Law, który wielokrotnie reklamował zapachy Diora, na fali popularności serialu "Młody papież" odnosi coraz to nowsze sukcesy. Właśnie został twarzą domu mody Prada.

Córka Jude'a Law w reklamie Burberry - ZOBACZ ZDJĘCIA

Zdjęcia Jude'a Law z kampanii męskiej kolekcji Prada SS17

Jude Law w kampanii Prada wiosna-lato 2017

Więcej o: