Tancerka z seksownego teledysku Kanye Westa twarzą Reeboka. Znacie Teyanę Taylor? [NOWE ZDJĘCIA]

Cały świat zachwycił się jej ciałem, gdy wystąpiła w teledysku do piosenki "Fade" Kanye Westa. Teraz promuje klasyczny model butów Reeboka.

AKTUALIZACJA: Amerykański oddział marki Reebok opublikował nowe, świetne zdjęcia Teyany Taylor. Tancerka promuje linię "Color Bomb", w skład której wchodzą dwa nowe kolory Reebok Classic Freestyle Hi - róż (Pink Craze) i turkus (Mineral Mist).

Znacie Teyanę Taylor? Zrobiło się o niej głośno po premierze teledysku, który Kanye West nagrał do jednej ze swoich najnowszych piosenek - "Fade". Taylor tańczyła w nim na siłowni, a jej ciało wzbudziło zazdrość u wielu kobiet. Mimo że nie był to jej debiut w świecie mediów (należy do wytwórni Pharella oraz ma za sobą występ w "My Super Sweet 16"), współpraca z Westem otworzyła jej wiele nowych drzwi.

Po głośnym teledysku, Teyana wystąpiła już w krótkim filmiku dla Vogue'a, w którym oczywiście tańczy, ale to wcale nie koniec. Pracuje też nad swoim własnym programem treningowym, który ma łączyć fitness z tańcem - Fade 2 Fitness.

 

Teraz, tancerka, aktorka i piosenkarka w jednym, została ambasadorką Reebok i twarzą jednego z najbardziej rozpoznawalnych modeli marki - Freestyle Hi. Współpraca jest częścią kampanii Free Your Style, której gwiazdą jest Teyana i trzy kolory butów: czarny, biały i czerwony. Czemu wybrano akurat Taylor? W informacji prasowej przeczytamy:

Taylor stoi na czele nowej kampanii Freestyle Hi, pierwszego i kultowego już modelu butów do aerobiku, które zaprojektowane zostały wyłącznie dla kobiet. Premiera buta odbyła się w 1982 roku i był on urzeczywistnieniem dokładnie tego, co Taylor reprezentuje dzisiaj: odważnych wypowiedzi i wyraźnego stylu, niepokornego, odważnego charakteru i bezkompromisowości w wypowiedziach, muzyce i tańcu.

Co sądzicie o filmiku i zdjęciach promujących kampanię? Miałyście kiedyś buty Freestyle HI?

Więcej o: