Ekspert od randkowania prawdę ci powie? "Jest JEDEN znak, że czas natychmiast zakończyć związek"

Bycie w związku ma swoje wady i zalety. Jeśli te drugie dominują, nie ma problemu. Co jednak, kiedy w teorii wszystko gra, ale mimo to czujemy się niepewnie? Według tego eksperta wystarczy odpowiedzieć sobie na jedno bardzo proste pytanie.

James Preece to brytyjski ekspert od związków i randek. Według niego sytuacja, w której ktoś zastanawia się, czy z jego relacją z partnerem jest wszystko w porządku i nie potrafi sam z pewnością tego stwierdzić, jest - wbrew pozorom - łatwa do rozwiązania. 

Niezawodny znak prawdę ci powie

"Randkowy guru", jak sam siebie określa, uważa, że jest jedna rzecz, jaką robią wszyscy ludzie, którzy tak naprawdę nie są do końca szczęśliwi w swoich związkach:

Jeśli zastanawiasz się, jak by to było spotykać się z innymi ludźmi, rozstań się natychmiast

Sławni ludzie się nie liczą

Jak twierdzi w rozmowie z serwisem Daily Mail, Preece'owi wcale nie chodzi o fantazjowanie na temat rendez-vous z ulubionym aktorem czy piosenkarzem.

Nie ma nic złego w wyobrażaniu sobie relacji z celebrytą, ale jeśli regularnie rozglądasz się za innymi osobami w swoim otoczeniu, musisz zapytać samego siebie, dlaczego to robisz

Jego rada dotyczy sytuacji, w których rozmyślasz nad "tym całym szałem" na punkcie Tindera czy innych aplikacji randkowych, obserwując przygody przyjaciół-singli czujesz, ze coś tracisz albo oceniasz "pod tym kątem" ludzi w komunikacji miejskiej.

Wskazanie winnego

Ekspert od związków wyjaśnia przy okazji, że niemal każdy taki przypadek oznacza nudę. A ta - mało zaskakująco - bierze się przeważnie z rutyny, codziennego robienia tych samych rzeczy i chodzenia w te same miejsca. Dlatego takie osoby szukają "odrobiny ekscytacji" gdzie indziej.

Nuda w związkuNuda w związku fot. JEZ TIMMS/pexels.com

Proste rady

Dla tych, którzy mimo wszystko nie chcą pogodzić się z "diagnozą" wynikającą z jego teorii, James sugeruje takie rozwiązania, jak regularne wychodzenie na randki, zrezygnowanie z rutyny i unikanie środowiska i osób, które mogą nas kusić.

Zanim nastanie koniec

Na koniec randkowy guru ma jeszcze jedną radę. Zaznacza, że zanim nawiąże się kontakt z kimś nowym, warto spróbować porozmawiać ze swoim partnerem, ale trzeba przede wszystkim pamiętać, że "lepiej zakończyć i tak martwą już relację niż być z kimś tylko dla samej zasady".

Zobacz też:

Kim jest Aleksandra Woroniecka, Polka, która została szefową działu mody "Vogue"?

Uwielbiała luksus, ale każda dziewczyna mogła tanio skopiować jej styl. Jackie Kennedy - "it girl" lat 60.?

 

Zgadzasz się z randkowym ekspertem?
Więcej o: