Karierę zaczęła jeszcze jako dziecko. Teraz, "najpiękniesza dziewczynka świata" została nową ambsadorką L'Oréal Paris

Thylane Blondeau nie jest zwykłą szesnastolatką. Na swoim koncie ma już kampanię dla Dolce&Gabbana, ponad milion obserwatorów na Instagramie. Teraz została nową ambasadorką L'Oréal Paris.

Nazwisko Blondeau dla wielu osób może brzmieć znajomo. A to dlatego, że dziewczynka kilka lat temu była jedną z najbardziej rozchwytywanych dziecięcych modelek na świecie. Jeszcze głośniej zrobiło się o niej w momencie, kiedy wzięła udział w sesji dla francuskiego "Vogue'a", która szybko wywołała burzę na świecie. W jednym z edytoriali 10-letnia Thylane pojawiła się w mocnym makijażu, kusej sukience oraz szpilkach, a obserwatorzy branży mody oburzyli się sposobem, w jaki magazyn przedstawił wtedy dziecko.

ZOBACZ TAKŻE: Strajk pracowników Louis Vuitton w Paryżu. To pierwsza taka sytuacja od 15 lat

Od tego skandalu minęło już jednak trochę czasu, Thylane dzieckiem ewidentnie już nie jest, a jej uroda niezmiennie zachwyca. Dlatego nie ma się co dziwić, że coraz więcej marek zwraca na nią uwagę.

L'Oréal wybrał nieprzypadkowy dzień, żeby oficjalnie ogłosić, że Thylane została ich kolejną ambasadorką, tym samym dołączając do takich osób jak Karlie Kloss, Doutzen Kroes czy Irina Shayk. Kosmetyczny gigant poinformował o tym w dniu szesnastych urodzin nastolatki potwierdzając także, że planuje zwrócić się w kierunku młodszych roczników. Globalny dyrektor L'Oréal Pierre-Emmanuel Angeloglou sam nazwał Thylane "głosem pokolenia".

Francuzka po raz pierwszy ma pojawić się w kampaniach linii Hydra Genius, czyli produktów pielęgnacyjnych, ale na pewno zobaczymy ją również w sesjach wizerunkowych kosmetyków do makijażu oraz włosów. Chociaż pierwsze zapowiedzi współpracy między nastolatką a L'Oréal pojawiły się na jej Instagramie, to wciąż musimy czekać na oficjalną sesję.

Czy to początek wielkiej kariery Blondeau? Nie wiemy, ale na pewno będziemy się jej dalej przyglądać.

ZOBACZ TEŻ: Jej sukienki pasują do malarskich dzieł. Poznajcie Michelle Saterlee

MATERIAŁ POCHODZI Z SERWISU FASHIONPOST.PL

Zobacz wideo
Więcej o: