18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Koniec z blond króliczkami? Na okładkę francuskiego "Playboya" trafiła mało znana Polka

Pochodzi z Leszna, studiowała projektowanie wnętrz, ale zdecydowała się na karierę modelki w Paryżu. Poznajcie Klaudię Kapuścińską, piękność, która wystąpiła w jednej z bardziej eleganckich sesji okładkowych "Playboya".

Z okładki aktualnego numeru francuskiego "Playboya" spogląda na nas śliczna dziewczyna z naturalnie pełnymi ustami i charakterystycznym pieprzykiem. To Klaudia Kapuścińska, modelka pochodząca z Leszna. Polka pozuje do bardzo wysmakowanych, czarno-białych aktów autorstwa Luciana Bora, nawiązujących do historii kina (okładka bardzo przypomina plakat "Nocnego portiera").

Klaudia Kapuścińska, Polka z okładki francuskiego "Playboya" - ZOBACZ ZDJĘCIA

Możecie nie znać Kapuścińskiej, bo nie chodziła po wybiegu Chanel czy Louis Vuitton. Sporo pracowała w Turcji, teraz odnosi sukcesy w Paryżu pod opieką Metropolitan Models. Dziewczyna jest bardzo smukła (wymiary 82-60-85), ale niestety niezbyt wysoka (171,5 cm). To stawia pod znakiem zapytania angaże do najważniejszych pokazów, pozwala jednak Klaudii skupić się na pozowaniu, do którego ma wyraźny talent.

Wybór subtelnej, mało znanej modelki na gwiazdę "Playboya" może dziwić - Polka nie przypomina stereotypowego "króliczka". Wpisuje się za to we francuskie wyobrażenie o zmysłowości oraz... w politykę centrali "Playboya". W lutym syn Hugh Hefnera ogłosił, że amerykański "Playboy" znów będzie pokazywał nagie kobiety, odcinając się jednocześnie od plastikowej estetyki starszych numerów.

Nowy "Playboy" stawia właśnie na naturalność i coraz bardziej przypomina magazyny mody czy konkurencyjne "Lui", wydawane we Francji. Do odświeżonego magazynu doskonale pasują właśnie takie dziewczyny, jak Klaudia - seksowne w sposób niewymuszony, delikatne i drapieżne jednocześnie.

Na co dzień seksapil modelki mogą podziwiać jej instagramowi fani. Na razie jest ich 22 tys., ale przypuszczamy, że ta liczba będzie rosła błyskawicznie.

Klaudia Kapuścińska, Polka z okładki francuskiego "Playboya" - ZOBACZ ZDJĘCIA

Więcej o:
Komentarze (28)
Koniec z blond króliczkami? Na okładkę francuskiego "Playboya" trafiła mało znana Polka
Zaloguj się
 • longmanus1

  Oceniono 51 razy 41

  Do reszty komentujących, wiecie co ?, CHYRA ma rację - wy wszyscy - z prawa i lewa jesteście poyeb..., dziewczyna jest śliczna, odniosła sukces, wszędzie były by pozytywne komentarze, tylko w tym chorym kraju pełnym jadu każdy się do każdego dopierd....

 • aaggnniikk

  Oceniono 26 razy 20

  a u nas silikonowo-botoksowe "piękności" Polska jest prowincją Europy we wszystkim. Niedawno usłyszałam, ze w Paryżu (gdzie sa najelegantsze kobiety) nie spotyka się tak jak w Polsce kobiet ze sztucznymi rzęsami przemalowanymi na twarzy na szpilach, w których się ledwo chodzi. Tam noszą wygodne obuwie i co najwyżej zakładają szpilki na jakieś eleganckie spotkania ale nie na ulicy.Powiedziane tez zostało, ze wygląd Polek na ulicy świadczy o ich zakompleksieniu

 • notremak

  Oceniono 13 razy 11

  A Szydło?
  A Pawłowicz?
  Mazurek?
  Ziobro?
  Gdzie te wolskie kobiety (?), gdzie...?

 • kocisia

  Oceniono 4 razy 4

  Jest wyjątkowo ładna, nie można nic zarzucić jej urodzie.

 • notremak

  Oceniono 14 razy 4

  Ładna.
  Śliczna.
  PODSTAWOWE
  (JEDNAK!) PYTANIE: CZY JUŹ WSTAŁA Z KOLAN?

 • ladne_sny

  Oceniono 4 razy 2

  a u nas napompowana i wyretuszowana do granic możliwości Przetakiewicz ;)

 • wasiliuk

  Oceniono 4 razy 2

  Pokazała cycki przez mocno prześwitujący stanik, na większości zdjęć jest wystylizowana na małolatę. Typowa lolitka, ale legalna, bo z ukończonymi 18 latami.

  Jak jeszcze ktoś coś powie o artyzmie na tych zdjęciach...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX