Globalna marka wybrała Maffashion na pierwszą polską ambasadorkę. 'Mam zajawę, serio'

Maffashion trafiła do grona gwiazd, do których zalicza się Pharrell, Rita Ora i Kendall Jenner. Na Snapchacie ogłosiła, że została twarzą adidas Originals.

Podekscytowana Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, ogłosiła na Snapchacie i Instastories, że została oficjalną ambasadorką marki adidas Originals. O wyróżnieniu wiedziała od kilku miesięcy, jednak dopiero teraz mogła się podzielić informacją z fanami. Blogerka, która niedawno skończyła 30 lat, ma doskonałą passę: reklamuje perfumerie Kontigo, przygotowuje tajemniczy projekt z Anją Rubik, trafiła też na oficjalnego Instagrama perfum Dior.

Najważniejszym sukcesem, zarówno dla pozycji, jak i finansów Maffashion, jest jednak news o kontrakcie z adidas. Na Snapie Julia wyjaśnia, dlaczego wyróżnienie jest dla niej tak wyjątkowe - adidas ma wprawdzie polskie ambasadorki, ale w linii Performance, zajmującej się odzieżą treningową. Adidas Originals, czyli linia lifestyle'owa, z modą w stylu streetwear, nigdy dotąd nie zezwoliła polskiemu oddziałowi na mianowanie ambasadorki.

Maffashion realizowała sesje wizerunkowe dla adidas od 2013 r. Historie współpracy udokumentowała na Snapchacie i InstagramieMaffashion realizowała sesje wizerunkowe dla adidas od 2013 r. Historie współpracy udokumentowała na Snapchacie i Instagramie Screen Snapchat Maffashion, kolaż Gazeta.pl

Maffashion współpracuje z marką od 2013 r., co wielokrotnie dokumentowała na blogu. Jej wpływ na wizerunek marki okazał się tak znaczący, że blogerka zasłużyła na tytuł ambasadorki. Gratulujemy!

Więcej o: