Czy Alessandra Ambrosio i Adriana Lima odchodzą na emeryturę? Plotki po pokazie Victoria's Secret

Alessandra Ambrosio i Adriana Lima są nie tylko najbardziej rozpoznawalnymi Aniołkami Victoria's Secret, ale i najstarszymi. Media właśnie ogłosiły ich przejście na emeryturę. Czy aby nie za wcześnie?

Alessandra Ambrosio i Adriana Lima, brazylijskie Aniołki Victoria's Secret, mają po 36 lat. Według plotkarskich mediów tegoroczny pokaz Victoria's Secret w Szanghaju miałby być ich ostatnim. Czy naprawdę rozwiążą kontrakt i zrezygnują ze skrzydeł?

Alessandra Ambrosio idzie na emeryturę?

Plotki o zakończeniu kariery Alessandry Ambrosio krążyły już od jakiegoś czasu. Modelka chodzi w pokazach Victoria's Secret od 2000 r., a ten w Szanghaju był już 17. w jej karierze.

Do jej największych osiągnięć należy zaprezentowanie najcięższych skrzydeł w historii marki - wysadzanych kamieniami o łącznej wadze przeszło 13 kg. Na dodatek Brazylijka była wtedy w ciąży!

Ambrosio prawdopodobnie rzeczywiście rezygnuje z tytułu Aniołka Victoria's Secret. Plotkę potwierdza jej wypowiedź zza kulis pokazu. Reporterowi ET Online powiedziała:

To mój ostatni raz, jestem taka wzruszona [...] Victoria's Secret to moja rodzina, ale czas na nowy etap. Wiesz, 17 pokazów... Mama jest zmęczona! - tłumaczyła matka dwójki dzieci, w tym córeczki siedzącej na widowni show.

Zobacz więcej zdjęć Alessandry i Adriany z pokazu Victoria's Secret 2017

Na emeryturze Ambrosio miałaby się zająć graniem w filmach i rozwijaniem własnej marki bikini Ale by Alessandra. Wygląda jednak na to, że modelka wcale nie jest pewna swojej decyzji. O to, czy to już jej ostatni pokaz Victoria's Secret pytało też "People", ale modelka nie była konsekwentna:

Nie wiem. Nie mogę nawet uwierzyć, że wciąż tu jestem. W najśmielszych snach nie sądziłam, że zrobię 17 pokazów, ale jestem bardzo szczęśliwa, że jest tu w Chinach, bo to zdecydowanie największe show, jakie kiedykolwiek zrobiliśmy - komentowała.

Wygląda na to, że sprawa jest otwarta. Ani Alessandra Ambrosio, ani Victoria's Secret nie wydały żadnego oficjalnego oświadczenia w tym temacie.

Adriana Lima też przejdzie na emeryturę?

Jeszcze dalej od prawdy byli dziennikarze, który skłonni byli wysłać na emeryturę Adrianę Limę. Jeszcze w tym roku analitycy agencji D'Marie umieścili ją na samym szczycie rankingu najbardziej wpływowych Aniołków Victoria's Secret. Lima wystąpiła już w 18 (!) pokazach marki, ale wcale nie zamierza spocząć na laurach.

Zamierzam zrobić 20 [pokazów]. Jeszcze dwa lata, może więcej, nie wiem... [...] Ćwiczę, dbam o zdrowie, więc mam nadzieję, że moje ciało nadal będzie w formie. Ale świetnie się bawię, więc liczę na 20 pokazów - powiedziała z rozmowie z "People".

W przeciwieństwie do Ambrosio, Lima wcale nie skarży się zmęczenie, a udział w kolejnych pokazach uzależnia tylko od swojej sylwetki i formy. Czy Adriana pobije rekord i dobije do czterdziestki ze skrzydłami na plecach? Kibicujemy!

Zobacz więcej zdjęć Alessandry i Adriany z pokazu Victoria's Secret 2017

Wszystko o pokazie Victoria's Secret:

Pokaz Victoria's Secret 2017 w Szanghaju [DUŻO ZDJĘĆ]

Polskie blogerki i Aniołki Victoria's Secret za kulisami pokazu

Afterparty pokazu Victoria's Secret skończyło się niespodziewanie. Dlaczego?

Więcej o: