Anja Rubik w "SNL Polska". Zobaczcie, jak poradziła sobie w roli komediowej u boku Roberta Biedronia [WIDEO]

Fani Anji Rubik czekają na jej debiut filmowy, zapowiedziany na 2019 r. Tymczasem modelka dała się namówić na gościnny występ w polskiej wersji "Saturday Night Live".

Czwarty, świąteczny odcinek "SNL Polska" poprowadził prezydent Słupska Robert Biedroń. Polityk po raz pierwszy zmierzył się z rolą komika, podobnie jak zaproszona do udziału w show modelka. Anja Rubik wystąpiła w dwóch skeczach programu. Jeden z nich jest już na YouTubie.

Rubik, Biedroń i grupa utalentowanych aktorów SNL wystąpili w skeczu, w którym Gwiazdor, Dzieciątko i inni regionalni bohaterowie Świąt Bożego Narodzenia konkurują z popularniejszym Świętym Mikołajem:

 

Od dawna wiadomo, że Anji Rubik nie wystarczy status najbardziej uznanej polskiej modelki. Zdecydowała się wystąpić w filmie "Ciemno, prawie noc" Borysa Lankosza u boku Magdaleny Cieleckiej (efekty tej współpracy w kinach w 2019 r.). W międzyczasie zdążyła też zorganizować akcję społeczną #sexedpl, w której sławni znajomi modelki poruszyli tematy pomijane w polskich szkołach.

Anja Rubik #sexedpl. Robert Biedroń mówi, że bycie gejem jest ok

W jednych z odcinków wziął udział Robert Biedroń. Polityk i zaangażowana społecznie modelka wystąpili razem także w "Kropce nad i" Moniki Olejnik.

Więcej o: