Gwiazdy na imprezie Lexus Fashion Night 6

Lexus Fashion Night 2011 już za nami. Czas przyjrzeć się strojom gwiazd z tej ważnej imprezy! Sprawdźcie co założyła sławna Milla Jovovich czy intrygująca ostatnio Joanna Horodyńska!

Impreza Lexusa kipiała od gwiazd . Polska topmodelka - Kasia Struss - była jurorką, ambasadorami nowego modelu Lexusa CT200h - Magdalena Różdżka i Paweł Małaszyński , a gospodynią wieczoru hollywoodzka aktorka Milla Jovovich , którą znamy z kultowego "Piątego elementu"!

Słynna aktorka miała na sobie cztery kreacje - w tym trzy od polskich projektantek, których pokazy mogliśmy oglądać na gali. Dodatkowo, Milla zamówiła u laureatki Lexus Fashion Award 2011 - Karoliny Gleguły - kozaki i sukienkę! Joanna Horodyńska , co często jej się ostatnio zdarza, bezbłędnie przykuła uwagę zakładając modne kolory fluo - postawiła na pomarańczową torebkę Bottega Veneta, różową spódnicę Jil Sander i kolorową bluzkę Proenza Schouler. Pojawiła się także Agnieszka Maciejak - polska projektantka, która słynie z pasiastych kombinezonów i leginsów, które chętnie nosi Doda i Monika Brodka . Kasia Struss postawiła na długą suknię z delikatnego wzorzystego materiału i czarne sandały. Maja Bohasiewicz wykreowała sobie styl na ten rok - prawie zawsze pojawia się w modnych, dwukolorowych kreacjach inspirowanych Jil Sander i wygląda w nich świetnie!

Sprawdźcie, kto jeszcze pojawił się na tym wydarzeniu! Na ile oceniacie ogólny poziom stylizacji?

Gwiazdy na imprezie Lexus Fashion Night 6 - Magdalena Różdżka i Milla JovovichGwiazdy na imprezie Lexus Fashion Night 6 - Magdalena Różdżka i Milla Jovovich fot. Kapif

Więcej o: