Gwiazdy na pokazie marki Ochnik - co założyły?

Wiosna zawitała do kolekcji polskiej galanteryjnej marki - czy gwiazdy też wyglądały kwitnąco? Sprawdźcie i oceńcie!

Sporo gwiazd przybyło kilka dni temu na pokaz wiosenno-letniej kolekcji marki Ochnik . Autorkami kolekcji są młode i utalentowane projektantki i stylistki: Jagoda Piekarska i Agata Zwolińska . Zachwycona Anna Dereszowska powiedziała:

To wyjątkowa kolekcja. Autorki tej kolekcji udowodniły, że można pokazać skórzane ubrania tak, by wyglądały modnie, seksownie i lekko. Myślę, że skuszę się na kilka projektów, bo są naprawdę świetne!

Pokaz odbył się w klubie Show na spektakularnych marmurowych schodach, które stanowiły oryginalne tło dla stylizacji wykonanych przez Pawła Marczewskiego. Sylwetki modeli i modelek uzupełniła biżuteria Marcina Giebułtowskiego, bielizna i kostiumy kąpielowe z sieci Lanoro, a także buty marki Aldo. Uroku całości dodały okulary marki Vision Fashion. Nad fryzurami pracowali fryzjerzy z Academy of Hair Design Berendowicz&Kublin, a subtelny make-up i świetlisty look modelek został wyczarowany dzięki zastosowaniu profesjonalnych kosmetyków Nouba.

Gwiazdą wieczoru była niezwykła Patricia Kazadi , której akustyczny koncert wprowadził bardzo przyjemny klimat. Wieczór poprowadzili Anna Wendzikowska i Olivier Janiak . Pośród gości nie zabrakło Małgorzaty Sochy , która postawiła na czarne botki z ozdobioną górną częścią cholewki, czarną skórzaną kurtkę, ołówkową spódnicę, w którą włożyła bladoróżową bluzkę oraz torbę marki Mulberry. Fantastycznie wyglądała także Anna Dereszowska , która odmłodziła się o kilka dobrych lat zakładając żółtą sukienkę Calvin Klein, czarną skórzaną kurtkę Levi's w nieco motocyklowym stylu oraz eleganckie czarne dodatki w prostej formie - szpilki Yves Saint Laurent i kopertówkę Ochnik .

Zobaczcie GALERIĘ i wybierzcie najlepszą i najgorsza stylizację wieczoru!

Gwiazdy na imprezie marki OchnikGwiazdy na imprezie marki Ochnik fot. mat. prasowe

Więcej o: