Która stylizacja lepsza - Halinki Mlynkovej czy Nataszy Urbańskiej?

Pięty odcinek "Bitwy na Głosy" już za nami. Był to ostatni występ Nataszy Urbańskiej. Sprawdźmy jak ubrała się ona i jej koleżanka z planu - Halinka Mlynkova.

Te dwie piosenkarki niewątpliwie przysporzyły najwięcej zainteresowania "Bitwie na Głosy". Obie atrakcyjne, muzykalne i zawsze interesująco ubrane. Choć obie zaliczyły wpadki , nadal stawiają na ryzykowne stylizacje.

W piątym odcinku programu Halinka Mlynkowa postawiła na elegancki biały komplet, który swoim stylem nawołuje do minimalizmu i geometrii. Do tego cienki czarny lakierowany pasek i sandały na drewnianym słupku. Wiemy, że kapelusik miał być intrygującym i przyciągającym uwagę dodatkiem, ale my byśmy z niego zrezygnowały i cieszyły się elegancją na miarę Victorii Beckham .

Natasza ponownie postawiła na seksowną sukienkę. Tym razem wybrała mini z rękawami 3/4, którą zrobiono z cekinów i przezroczystego materiału. Do tego za dużo zbyt kolorowych bransoletek i szpilki peep toe z odkrytą piętą i drapieżnym wykończeniem.

Obejrzyjcie GALERIĘ i napiszcie, która z pań ubrała się lepiej i której styl wolicie - kobiecy i seksowny Nataszy czy elegancki i szykowny Halinki!

Halinka Mlynkova i Natasza Urbańska w piątym odcinku Bitwy na GłosyHalinka Mlynkova i Natasza Urbańska w piątym odcinku Bitwy na Głosy kolaż - Anna Szulc

Więcej o: