Małgorzata Kożuchowska na Fashion Week Poland

6 maja na Fashion Week w Łodzi, Małgorzata Kożuchowska wraz z Maciejem Orłosiem poprowadzili galę "Złotej Nitki". Wybór kreacji aktorki, nie był dla nas wielką niespodzianką.

Fashion Week Poland rozpoczął się w tym roku 4 maja. Impreza w Łodzi, jak co roku przyciąga całe rzesze zarówno projektantów, jak i fanów mody. To dobra okazja do tego, by zapoznać się z talentem młodych, zdolnych twórców, bo w Polsce zdecydowanie takich nie brakuje.

W piątek wieczorem w Hali EXPO miała miejsce gala Złotej Nitki , czyli konkursu dla projektujących studentów . Finał, wraz z Maciejem Orłosiem poprowadziła Małgorzata Kożuchowska, która w tym roku zdecydowała się założyć suknię z nowej kolekcji Dawida Wolińskiego. Nie była to dla nas wielka niespodzianka, Dawid jest bowiem jednym z ulubionych projektantów naszych rodzimych gwiazd. Kobiety lubią użytkowy aspekt jego kreacji.

Sukienka, którą miała na sobie w piątek Małgorzata Kożuchowska prezentowana była zaledwie dwa tygodnie temu w Pałacu na Wodzie w warszawskich Łazienkach. W kolekcji Haute Couture , która charakteryzowała się prostotą, znaleźć można była kilka jedwabnych, rozkloszowanych minisukienek w kształcie bombki. To właśnie jedną z nich założyła tego wieczoru aktorka. W czarnej, krótkiej sukience prezentowała się niemal jak bajkowa postać Calineczki, tyle, że w trochę bardziej rockowej wersji. Sama kreacja nie należała do najbardziej oryginalnych, ale pasowała aktorce. Najważniejsze, że dobrze wyglądała na scenie. Ogólną całość oceniamy na plus.

Zobaczcie sami:

Małgorzata Kożuchowska na Fashion Week PolandMałgorzata Kożuchowska na Fashion Week Poland Fot. Forum Gwiazd

Małgorzata Kożuchowska na Fashion Week PolandMałgorzata Kożuchowska na Fashion Week Poland Fot. Forum Gwiazd

Jak wy oceniacie kreację?

Zobaczcie też relacje naszych korespondentów:

Fashion Week Poland - Ptaszek

Kreację Małgorzaty Kożuchowskiej oceniam na:
Więcej o: