Powiększ piersi za pomocą iPhona

Technologie dają nam coraz więcej możliwości, podobnie jak nowe aplikacje na iPhone'a, które są coraz bardziej zaskakujące.

Nowa, darmowa aplikacja skierowana jest do kobiet, które są ciekawe jak wyglądałyby ich piersi po zabiegu powiększenia. Autorem pomysłu jest Elizabeth Kinsley - amerykański chirurg plastyczny. Pani doktor wpadła na prosty pomysł promocji swoich usług, a aplikacja szybko zyskała na popularności.

Cała magia polega na zrobieniu odpowiedniego zdjęcia i wskazanie kursorami części ciała, które mają zostać powiększone. Następnie wybieramy rozmiar symulowanych implantów, a po chwili widzimy już gotowe efekty. Wykorzystana tu została technologia typu 3D.

Aplikacja miała być narzędziem, które pozwoli zobaczyć efekty powiększonych piersi przed decyzją o operacji. Wiele kobiet ma kompleks za małych piersi i uważa, że jedyną szansą na wyleczenie się z nich jest zabieg.

Dr Kinsley uzasadnia:

Powiększenie piersi dla wielu kobiet może być skomplikowaną i trudną do podjęcia decyzją. Zdecydowana większość zastanawia się jak będzie wyglądać po zabiegu i jaki rozmiar wybrać. Aplikacja ma im zapewnić możliwie najdokładniejszy obraz, tego jak wyglądałyby po zabiegu wybierając określony rozmiar miseczki".

Według dokumentacji, najlepsze efekty symulacji dają zdjęcia w kostiumie kąpielowym typu bikini, bieliźnie, albo jasnym, lekkim ubiorze.

Naturalnie już pojawiają się obawy, że aplikacja może zachęcać kobiety do zabiegów powiększania piersi. W wielu opiniach pojawiają się obawy, że to bardzo nieodpowiedzialny pomysł. Zdecydowana większość opinii jest jednak jak najbardziej pozytywna. Oto niektóre z nich, które przytacza serwis www.dalilymail.co.uk.:

To był świetny sposób, abym mogła wyobrazić sobie jak to będzie wyglądało i na jaki rozmiar ewentualnie powinnam się zdecydować"

Zdecydowanie świetny pomysł. Rozważam właśnie wizytę u chirurga plastycznego.

Myślę, że fajnie mieć taką możliwość. Wiem, że większość z nas chciałaby wiedzieć jak wyglądałaby z większymi piersiami, teraz nie trzeba płacić nie wiadomo ilu pieniędzy, by się tego dowiedzieć.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Jak oceniacie nową aplikację iPhone?
Więcej o: