Stylizacje gwiazd na Eska Music Awards 2011

Jedna z większych imprez muzycznych roku już za nami. Zobaczcie co miały na sobie gwiazdy, w tym gość specjalny - wokalistka zespołu Skunk Anansie.

Impreza Eska Music Awards 2011 zakończona. Artystką Roku została Ewa Farna, Artystą Roku - Robert M., Zespołem Roku - Video, Hitem Roku - "Ewakuacja" (Ewa Farna), Klubowym Hitem Roku - "All Day All Night" (Robert M.), Nową Twarzą - Asia Ash, a Video Roku to "Rock'N'Rollin' love" zespołu Afromental.

Pośród stylizacji największe zainteresowanie wzbudziła Skin z zespołu Skunk Anansie, która na strój sceniczny wybrała wysokie botki, skórzane spodnie z obniżonym krokiem, czarny top i kurtkę ze skóry, a wszystko to w czarnym kolorze. Z rodzimych gwiazd wyróżniała się Edyta Herbuś , która postawiła na intensywnie niebieską suknię projektu Sabriny Pilewicz i botki peep toe z motywem skóry węża marki Gianfranco Ferre . Całość wyglądała jak mieszanka słodkiej księżniczki z rockową dziewczyną. Poza nią, dobrze wyglądała Candy Girl w białej minimalistycznej sukience od Eweliny Rydzyńskiej , nieco futurystycznej fryzurze i niebanalnych szpilkach Versace . Pięknie, choć prosto, prezentowała się Sonia Bohasiewicz w czerwonej sukience La Mania . Oprócz tego, same banały lub wpadki , do tych drugich zdecydowanie należy zaliczyć Gosię Andrzejewicz , która swój "wielki comeback" zepsuła nieumiejętnym posługiwaniem się trendami .

Zobaczcie same w GALERII!

Niżej teledysk Skunk Anansie do znanego utworu "Secretly":

 
Więcej o: