Która lepiej: Jennifer Hudson czy Kim Kardashaian

Gwiazdy tego nie znoszą, ale my przeciwnie - lubimy porównania. Znów pojawiły się w tych samych kreacjach! Która z nich prezentuje się lepiej w sukience od Herve Legera?

Bandażowe sukienki Herve Leger to już klasyk w garderobie gwiazd. Bardzo kobiece i świetnie skrojone - idealnie podkreślają sylwetkę. Jedne podkreślają kształty, inne skutecznie tuszują niedoskonałości. Nic dziwnego, że celebrytki za nimi przepadają.

Do fanek projektanta należą również Jennifer Hudson oraz Kim Kardashian. Obie panie słynną z dość kobiecych kształtów i obie wybrały niedawno dokładnie tą samą kreację.

Jennifer Hudson, bandażową sukienkę założyła na uroczystość Clive Davisa pre-Grammy w lutym tego roku, natomiast Kim Kardashian wybrała ją na imprezę urodzinową swojej siostry, która odbyła się w ubiegły weekend w Las Vegas.

Wybór wcale nas nie dziwi - sukienka jest świetnie zaprojektowana. Właściwie każda figura wyglądałaby w niej korzystnie. Zwężenie w okolicach talii - podkreśla ją i zmniejsza, natomiast wycięcie na piersiach - optycznie je powiększa. Odcięcie czarnej koronki na bokach sprawia, że mniejsze wydają się również biodra, a całe ciało wygląda na smuklejsze.

Jak myślicie - która z gwiazd wygląda w tej sukience korzystniej?

IMAGO STOCK&PEOPLE/EAST NEWS/imago stock&people

ADMEDIA/SIPA/EAST NEWS/ADMEDIA/SIPA

Zobacz też

Która lepiej: Paris Hilton czy Katie Price?

Mugler Gets X-Rated

Filed Under:

Thierry Mugler

Naughty

embed

Things are about to get freaky naughty, thanks to Nicola Formichetti . The

Mugler

creative director tapped Branislav Jankic to direct a series of short films for the spring menswear collection titled Brothers of Arcadia . Parts 1 and 2 debut on Tuesday and Wednesday, but Thursday is the day you want to circle on your calendar. Why? Because that's when an

uncensored

version of the film will be upload to porn website Xtube.com !!! We can't wait!!!

Share

|

Email this

|

Permalink

J-Hud Vs. Kim K: Who Wore It Better???

Fashion Smashion

Jennifer Hudson

Kim Kardashian

Who Wore It Better?

Herve Leger

embed

Left : Jennifer Hudson at Clive Davis ' pre-Grammy party in February. Right : Kim Kardashian celebrating her sister's birthday in Las Vegas this weekend.

Both ladies are showing off their curves in a Herve Leger lace embroidered halter bandage dress, but we want to know.

Więcej o: