Polskie gwiazdy na "Sabacie Czarownic"

W sobotę w kieleckiej Kadzielni, w której podobno odbywały się kiedyś sabaty czarownic, odbył się nietypowy koncert. Na scenie pojawiły się czołowe polskie piosenkarki, których seksapil przyćmił wszystkie tegoroczne imprezy! Zobaczcie które gwiazdy wystąpiły i jak wyglądały!

Na koncercie nazwanym "Sabat Czarownic " pojawiła się, prawdopodobnie największa polska gwiazda, Doda . Miała na sobie złotą zbroję, z której niebezpiecznie wysuwały się piersi, szorty z białych skórzanych kwiatków i złote botki projektu Garetha Pugha , które kojarzycie zapewne z najnowszego teledysku Beyonce "Run the world", zobaczcie same:

 

Poza Dorotą Rabczewską na scenie pojawiła się Beata Kozidrak , która mimo wieku jest pełna siły, seksapilu i kobiecości. Miała na sobie czarny stanik, czerwone body z satyny, kabaretki, krwiste sandały na szpilce i czarny skórzany płaszcz z ćwiekami. Niestety, całość była bardzo kiczowata. Justyna Steczkowska podkreśliła swoją szczupłą sylwetkę czarnym kostiumem, który był bardzo obcisły i ozdobiony jedynie rzędem niby-guzików. Natalia Kukulska wybrała zestaw bardziej codzienny - piękną jasną sukienkę i źle dopasowane kolorystycznie buty, których fason znacznie poszerzał nogi piosenkarki. Halinka Młynkova postawiła na delikatny i kobiecy zestaw, który nie miał szczególnie scenicznego charakteru. Wyglądała po prostu estetycznie. Tatiana Okupnik miała na sobie czarną suknię z rozcięciem i czerwony makijaż, który miał kojarzyć się z krwią - doskonale wpasowała się w tematykę imprezy.

Zobaczcie wszystkie gwiazdy w naszej GALERII !

Więcej o: