Jessica Alba w gronie fanek butów Jeffrey Cambell'a

Niebotyczne platformy Jeffrey Campbell'a podbiły już wiele serc, a ich popularność stale rośnie. Na te kochane na całym świecie, nietypowe buty zdecydowała się też Jessica Alba. Zobaczcie!

Jeffrey Campbell to prawdziwy cukiereczek zachodniego wybrzeża USA. Marka buduje swoją renomę już od 10 lat i trzeba przyznać, że świetnie jej to wychodzi. Litę , flagowy model Jeffrey Campbell'a można spotkać już na ulicach wielu miast, także tych polskich. Chętnie noszone przez fashionistki, buty JC stały się prawdziwym rarytasem. Mimo że sceptycy określili buty JC jako hit jednego sezonu, to od wielu lat nadal są supermodne. JC wylansował nowy, nieprzemijający trend i zagrał im na nosie.

Jeffrey Campbell zdumiewa gamą kolorów, od stonowanych beży po soczyste pomarańcze i turkusy. Bawi się również kształtem, tworząc nowe wzory, zarówno retro jak i te, które mogą nam się kojarzyć z inwazją z kosmosu.

Jessica Alba zdecydowała się na klasykę - czarne Lity z drewnianym obcasem, które przyciągają uwagę i nadają jej look'owi zdecydowany charakter.

Niektóre z nas mogą nie czuć się przekonane do chodzenia w tak wysokich butach . Bez obaw, dzięki platformie nasze nogi będą w nich stabilne i wcale nie odczujemy, że obcas jest tak wysoki, za to będziemy wyglądać zjawiskowo!

Zobaczcie, co proponuje nam Jeffrey Campbell! Czy zdecydowałybyście się na któreś z tych butów?

Polecamy:

Makijaż w stylu Gwiazd krok po kroku - zobacz metamorfozę!

Więcej o: