Diane Kruger na pokazie haute couture Chanel

Gwiazdy zasiadające w pierwszym rzędzie na pokazie Chanel nie mogą sobie pozwolić na modową wpadkę. Diane Kruger nigdy nie ma problemu z wyborem odpowiedniego stroju.

Hollywoodzka aktorka jest stałym gościem na pokazach Chanel . Uwielbia elegancki styl francuskiego domu mody. W tym roku filmowa Helena z filmu "Troja" mogła mieć problem, by skupić się na spektakularnych kreacjach prezentowanych przez modelki na wybiegu. Zadbał o to Joshua Jackson , jej partner, z którym pojawiła się na pokazie.

Swoje uznanie dla twórczości Karla Lagerfelda Diane wyraziła, przyodziewając suknię z linii haute-couture Chanel . Kreacja, która swoją premierę miała w 2009 roku, jest wprost zachwycająca. Kruger z okazji paryskiego pokazu wybrała białą suknię o asymetrycznym dole i górze wysadzanej drogocennymi kamieniami. Co interesująca, od wewnętrznej strony kreacja ma identyczne zdobienia. To tylko potwierdza zasadę, że projekty z kolekcji haute-couture dopracowane są w każdym szczególe. Dopełnieniem omawianej stylizacji są brązowe sandałki Sergio Rossi i złote kolczyki.

Blond piękność udowodniła, że nigdy nie traci wyczucia elegancji. Nie szokuje i nie wzbudza kontrowersji. Jej styl jest bardzo klasyczny, zawsze stosowny do okazji. W brytyjskim "Elle" napisano: "Kochamy wszystko, co założy Diane Kruger!". Lula darzy kreacje aktorki podobną sympatią.

Andrzej Grabarczuk

Więcej o: