Kusząca Beyonce w nowym teledysku - GALERIA!

Beyonce Knowles w swoim nowym klipie wciela się w rolę panny młodej. Koronkowa bielizna i piękna suknia ślubna na artystce prezentują się bardzo efektownie, zobaczcie same!

Chociaż Beyonce własny ślub ma już za sobą, to w rolę panny młodej postanowiła się wcielić jeszcze raz. Nowy klip, nagrany do singla Best Thing I Never Had przedstawia historię odnalezienia prawdziwej miłości, która kończy się przed ołtarzem.

Poza pięknym scenariuszem, naszą uwagę przykuły ciekawe kreacje, które była wokalistka Destiny's Child zmieniała kilka razy.

W pierwszych scenach teledysku możemy zobaczyć Beyonce w białym , koronkowym komplecie bielizny . Piosenkarka znana ze swych kobiecych kształtów korzystnie je nim podkreśliła- wygląda bardzo kusząco i seksownie. Warte uwagi są również suknie , które zakłada Beyonce. Rozłożysta, bogato zdobiona suknia ślubna w kolorze ecru, do której wokalistka ma na sobie również welon i tiarę pochodzi od Baracci Beverly Hills . Druga kreacja, długa klasyczna suknia to projekt mistrzyni w tej dziedzinie - Very Wang .

Naszym zdaniem piękna piosenkarka prezentuje się w swoim teledysku bardzo kobieco, kreacje które ma na sobie podkreślają jej urodę. Jak Wam się podoba Beyonce w roli panny młodej?

Teledysk do "Best Things I Never Had"

 

Więcej o: