Gwiazdy w sukienkach Krzysztofa Stróżyny

Kariera polskiego projektanta nabrała tempa. Krzysztof Stróżyna staje się rozchwytywanym designerem, a gwiazdy zachwycają się jego kreacjami.

Krzysztof Stróżyna rośnie w siłę. Absolwent prestiżowej szkoły St. Martin's w Londynie skrupulatnie buduje swoje imperium. Regularnie tworzy nowe kolekcje, które okazują się hitami, urządza pokazy oraz bierze udział w London Fashion Week . Polskie celebrytki wciąż jednak sięgają chętniej po zagraniczne nazwiska, ale z pewnością zdążą jeszcze docenić kreacje naszego rodaka.

Co innego tyczy się gwiazd zza zachodniej granicy, które chętnie wybierają ciuchy projektu Krzysztofa. W jego sukienkach inspirowanych geometrycznymi kształtami lubują się m.in. Lily Cole czy Nicole Scherzinger . Nic dziwnego! Kreacje Stróżyny są bowiem bardzo efektowne, a na idealnych figurach gwiazd wyglądają olśniewająco.

Sukienkę projektu polskiego projektanta wybrała również Natalia Vodianowa . Piękna modelka słynie z ciekawych stylizacji, i tym razem to również się nie zmienia. Beżowo-czarną kreację o charakterystycznym dla KS kroju, pochodzącą z najnowszej kolekcji założyła na charytatywną imprezę The Naked Heart Foundation w Londynie.

Była wokalistka zespołu The Pussycat Dolls - Nicole Scherzinger wybrała bardziej soczystą kolorystycznie opcję. Musimy przyznać, że sukienka w kolorze magenty bardzo pasuje do urody piosenkarki.

Jak widać Krzysztof Stróżyna w świecie mody radzi sobie świetnie . Kochany przez gwiazdy i pożądany przez wiele kobiet na świecie , ma szanse zostać znaczącym kreatorem. Trzymamy kciuki!

Natalia Vodianowa w sukienka Krzysztofa Stróżyny:

Więcej o: