Planować czy być spontanicznym? Jak i gdzie robić mądre zakupy

Witryny sklepowe kuszą nas promocjami, sklepy internetowe wysyłają kolejne kupony rabatowe Kto z nas nie lubi robić w tak sprzyjających warunkach zakupów? Warto jednak chwilę zastanowić się, czy nasze zakupy na pewno robione są mądrze i z głową. Sprawdź, na co zwrócić uwagę podczas zakupów i gdzie najlepiej je robić.

materiały promocyjnemateriały promocyjne Materiały Partnera Materiały Partnera

Planuj, ale do sklepu wchodź z otwartą głową

Pośpiech jest złym doradcą. Tę zasadę znają wszyscy, ale to tylko jedna strona medalu. Ważne jest, żeby zakupy planować z wyprzedzeniem, ale koniecznie pamiętajmy, aby zachować elastyczność. Nigdy nie wiemy, co dokładnie znajdziemy w sklepie. Jeżeli nie będziemy gotowi na spontaniczne zmiany decyzji, po zakupach będziemy sfrustrowani.

Ale samo planowanie też jest przydatne. Na przykład często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nie we wszystkich trendach będziemy wyglądać dobrze. Jeśli ktoś ma bladą karnację i na co dzień unika soczystych czerwieni, nagle nie zacznie wyglądać dobrze w tym kolorze. Pośpiech jest złym doradcą. W pośpiechu podejmujemy decyzje, których później żałujemy. Na nieśpieszne zakupy warto wybrać się do przestronnego sklepu, w którym nikt ani nic nie będzie nas popędzać - na przykład do TK Maxx, który już niebawem - 1 września - zostanie otwarty w Centrum Handlowym Janki.

Kupuj to, w czym ci dobrze

Nie oznacza to, że trzeba chodzić na zakupy ubraniowe - jak na te do supermarketu - z listą zakupów. Chodzi o świadomy wybór. Jeśli wiemy, że nie chodzimy w obcisłych rurkach, nie kupujmy kolejnej pary tylko dlatego, że są modne. Lepiej kupić inny model spodni, nawet jeśli w domu mamy już podobne fasony. Skoro w tym czujemy się dobrze, po co z tym walczyć? Zachowując otwartość umysłu, bawiąc się modą i łącząc w wyobraźni przymierzane ubrania z tymi, które mamy już w domu możemy stworzyć niepowtarzalne, bardzo oryginalne stylizacje.

mat promomat promo Materiały Partnera Materiały Partnera

Zawsze przymierzaj ubrania

Kolejną zasadą jest mierzenie ubrania. Powinniśmy to robić zawsze. Niestety, często zniechęceni długimi kolejkami do przymierzalni, w biegu wybieramy ubrania i udajemy się do kas. W ten sposób zdarza nam się kupować ubrania niedopasowane, które miesiącami leżą na dnie naszej szafy. Wybierajmy więc sklepy mądrze. Te, które szanują swoich klientów i dbają o komfort ich zakupów wiedzą, że przymierzalnie muszą być przestronne, a przede wszystkim, że musi być ich dużo. Tak jest w przypadku marki TK Maxx, która otwiera w Warszawie swój piąty sklep.

Szukaj promocji

TK Maxx, który po raz kolejny mówi "HELLO Warsaw", zadbał nie tylko o komfort swoich klientów podczas robienia zakupów, lecz także stwierdził, że warto należycie ich przywitać. Na 1 września przygotował więc wiele atrakcji. Pierwszą z nich będzie konkurs Czerwony Wieszak. Na czym będzie polegał? Klienci będą szukać ukrytych w sklepie wieszaków w różnych kolorach. Każdy kolor odpowiada karcie upominkowej o innej wartości: 100, 500 oraz 700 złotych! Dodatkowo, przez cały dzień w specjalnej fotobudce TK Maxx będzie można robić sobie zabawne zdjęcia, które wezmą udział w konkursie. Oczywiście tu również będzie można wygrać atrakcyjne karty upominkowe.

mat promocyjnemat promocyjne Materiały Partnera Materiały Partnera

Co znajdziemy w TK Maxx?

TK Maxx to sieć sklepów oferująca bogatą gamę produktów dla domu, odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, a także butów i akcesoriów. Wszystko oczywiście w bardzo atrakcyjnych cenach - do 60 proc. niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie! W nowym sklepie TK Maxx czeka na nas dodatkowa niespodzianka. Znajdziemy tam wyjątkowo szeroki wybór produktów do domu - zarówno mebli, jak i dodatków.

Gdzie mieści się nowy TK Maxx?

Nowy, już piąty na terenie Warszawy, sklep TK Maxx znajdziemy w Centrum Handlowym Janki przy ulicy Mszczonowskiej 3. Zapraszamy już 1 września 2016 roku o godzinie 9:00 na wielkie otwarcie.